George Clooney i Amal Clooney przechodzą kryzys małżeński?! Nie widzieli się 90 dni
Fot. Getty Images
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Amal i George Clooneyowie ponownie zostaną rodzicami? Zagraniczne media nie mają wątpliwości...

„W ich małżeństwie pojawiła się iskra”

Weronika Kostyra 20 sierpnia 2019 10:53
George Clooney i Amal Clooney przechodzą kryzys małżeński?! Nie widzieli się 90 dni
Fot. Getty Images

Nikt nie wierzył, że George Clooney, wieczny chłopiec Hollywood, kiedykolwiek się ustatkuje. Zmieniła go dopiero znajomość ze znaną prawniczką Amal Alamuddin. Para pobrała się w 2014 roku, a trzy lata później doczekała się bliźniąt. Ella i Alexander przyszli na świat w czerwcu 2017 roku. George Cloonej po raz pierwszy został ojcem w wieku 55 lat. Według najnowszych doniesień para ponownie spodziewa się dziecka. Jaka jest prawda?

Amal i George Clooney spodziewają się dziecka?

Chociaż para oficjalnie nie podzieliła się radosną nowiną, zagraniczne media nie mają wątpliwości. Po urodzeniu bliźniąt ich rodzice zawiesili swoje kariery i skoncentrowali się na opiece nad dziećmi. Od czasu do czasu pojawiały się plotki dotyczące konfliktów między nimi, jednak szybko okazywały się one fałszywe. Małżonkowie trzymają się z dala od show-biznesu i cieszą się rodzinnym życiem. Jak podał magazyn Life & Style zdecydowali się nawet na powiększenie rodziny. Informator zapewnia, że 41-letnia prawniczka jest dopiero na początku ciąży, jednak ma już lekko zaokrąglony brzuszek, a także wzmógł się jej apetyt. W pierwszej ciąży Amal Clooney miała liczne zachcianki dotyczące jedzenia. Podobno teraz ten objaw ciąży powrócił.  „Amal ma takie same zachcianki, jak w czasie ciąży z Ellą i Alexandrem - na przykład na ciasto truflowe i pizzę, dlatego jej znajomi zaczęli się zastanawiać się, czy znowu jest w ciąży”, czytamy.

Dodatkowo oczekiwanie na kolejne dziecko mocno zbliżyło do siebie parę. „Nie kłócą się tak bardzo. Wygląda na to, że w ich małżeństwie pojawiła się iskra”, mówi informator. Na razie para nie komentuje plotek. Czy Ella i Alexander wkrótce doczekają się rodzeństwa? 

Fot. Getty Images

Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?