O TYM SIĘ MÓWI

Anoreksja i depresja to nie wszystkie choroby, z którymi boryka się córka Donatelli Versace

Przez niecodzienną przypadłość 33-letnia Allegra została wycięta z serialu

Rafał Kowalski 25 stycznia 2019 19:01
Allegra Versace z mamą
Fot. Charles Sykes / Rex Features/EAST NEWS

O tym, że ogromna fortuna nie zawsze przynosi szczęście, a wręcz odwrotnie przekonała się już nie jedna osoba. Niebywałe bogactwo i obowiązek kierowania źródłem, które je daje przytłoczyło też kilka osób znanych na całym świecie. Jedną z nich jest córka Donatelli Versace, która ma dziś 33 lata, ale dalej nie umie sobie ułożyć życia. Ponadto właśnie podano do publicznej wiadomości, że dziedziczka ogromnej fortuny cierpi na kolejną chorobę.

Na co cierpi Allegra Versace?

Wśród fanów seriali ogromną popularnością cieszy się produkcja Zabójstwo Versace: American Crime Story, która opowiada prawdziwą historię zabójstwa Gianniego Versace. Siostrzenica Allegra była dla niego jedną z najważniejszych osób w życiu. To jej zapisał aż 50% udziałów w firmie, podczas gdy jego siostra Donatella dostała tylko 20… Na próżno szukać jednak jakichkolwiek scen z Allegrą w serialu o znanej rodzinie, ponieważ jej bliscy prawdopodobnie wszystkie nagrane już fragmenty wycięli.

Donatella Versace wystosowała do mediów pismo, w którym poinformowało, że jej rodzina nie współpracowała z producentami serialu i nie podejmowała żadnych decyzji dotyczących projektu. Informatorzy zagranicznych mediów twierdzą jednak, że prawda jest zgoła inna, a scen z córką Donatelli nie ma, bo dziewczynka cierpi na rzadką chorobę…

Mowa o dysmorfofobii, czyli chorobie, przez którą Allegra nie postrzega siebie taką, jaką naprawdę jest. Objawia się to między innymi tym, że 32-latka nie potrafi spokojnie patrzeć na swoje zdjęcia czy filmy.

Inne choroby Allegri Versace

Przypomnijmy, że to nie jedyna choroba, na którą cierpi córka Donatelii. Dziedziczka ogromnej fortuny od lat zmaga się także z anoreksją i depresją. Ta ostatnia to wynik śmierci wujka, która bardzo wpłynęła na jej życie i psychikę. Dużą rolę dla rozwoju choroby odgrywała także nieprawidłowa postawa Donatelli, która na siłę wychowywała córkę na twardą i bezwzględną właścicielkę biznesu bodowego, podczas gdy Allegra chciała zostać aktorką…

Mamy nadzieję, że wiek, w którym jest córka Donatelli to jeszcze czas, w którym można zacząć żyć po swojemu. Z drugiej jednak strony majątek 32-latki szacowany jest na około 800 mln dol. Decyzja o zrzeczeniu się go raczej nie wchodzi w grę. 

Allegra Versace z mamą
Fot. BOISIERE/SIPA/EAST NEWS

Allegra ze swoim wujkiem

Allegra Versace z wujkiem
Fot. RICHARD YOUNG / Rex Features/EAST NEWS

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.