Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Górniak podjęła przełomową decyzję. Dzięki temu jej syn się usamodzielni?

Allan dostanie prezent za kilkaset tysięcy złotych

Rafał Kowalski 7 czerwca 2019 10:47
Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Wielu nastolatków nie za dobrze dogaduje się ze swoimi rodzicami, ale nie Allan Krupa! Piętnastolatek ma ze swoją mamą Edytą Górniak doskonały kontakt, o czym i on, i piosenkarka wielokrotnie zapewniali przed kamerami. Sławna mama doskonale między innymi rozumie to, że syn dorasta i należy zapewnić mu start do bycia niezależnym. Dlatego zdecydowała się na prezent warty kilkaset tysięcy złotych.

Edyta Górniak kupiła synowi mieszkanie

Allan Krupa na co dzień uczy się w liceum wojskowym i nie mieszka z mamą. Jeśli jednak on i Edyta Górniak spędzają razem wolny czas to 15-latek wraca do jednego z mieszkań artystki, która ta zazwyczaj wynajmuje. Odpowiedzialna mama wpadła na pomysł, że synowi należy zapewnić osobne lokum, w którym będzie musiał sobie radzić sam. „Edyta uznała, że nadszedł czas, by podarować mu własne lokum. Jest bardzo dumna, że Allan wyrasta na odpowiedzialnego mężczyznę i chce mu zagwarantować zabezpieczenie na przyszłość”, powiedział informator Faktu.

Wokalistka zapewne będzie wspierać syna finansowo, dopóki ten nie pójdzie do pracy, ale nauka codziennych obowiązków domowych już jest nauką, którą warto odbyć. Dziennikarze Faktu przypominają, że Górniak już w przeszłości chciała wdrożyć podobny plan w życie. Miała już gotowe mieszkanie o powierzchni 60 metrów kwadratowych, które było gotowe na ewentualną wprowadzkę Allana, jednak plany pokrzyżował jej były mąż. Dariusz Krupa sprzedał bowiem mieszkanie bez wiedzy Edyty.

Dziś życie piosenkarki i Allana wolne jest od problemów związanych z tatą nastolatka, dlatego mamy nadzieję, że wprowadzka Allana do własnego mieszkania jest tylko kwestią czasu. 

Influencerzy, dzieci gwiazd - Allan Krupa
Fot. Instagram

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!