Alicia Vikander i Michael Fassbender
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Alicia Vikander i Michael Fassbender już po ślubie! Sekretna uroczystość odbyła się w ten weekend na Ibizie

Weronika Kostyra 16 października 2017 15:30
Alicia Vikander i Michael Fassbender
Fot. East News

 

Alicię Vikander i Michaela Fassbendera okrzyknięto najpiękniejszą parą Hollywood, kiedy tylko wyszło na jaw, że są parą. Choć są piękni, utalentowani i odnoszą sukces za sukcesem, nigdy nie obnosili się swoim związkiem. Dbają o swoją prywatność, ale też nie ukrywali, że są razem. Odkąd zaczęło się mówić o ich ślubie, wszyscy zastanawiali się, kiedy on nastąpi. Okazuje się, że… aktorzy są już małżeństwem!

 

Ślub Alicii Vikander i Michaela Fassbendera

Już pierwsze plotki zapowiadały, że ceremonia będzie utrzymana w sekrecie. Tabloidom udało się jedynie dowiedzieć, że odbędzie się na hiszpańskiej Ibizie. I tak właśnie się stało! Wszystkie pozostałe informacje były (i w zasadzie nadal są) pilnie strzeżoną tajemnicą. Nie wiemy nawet, jak wyglądała panna młoda!

 

Wedle doniesień mediów para pobrała się w miniony weekend podczas bardzo prywatnej uroczystości. Paparazzi zrobili jedynie kilka zdjęć parze i ich bliskim dzień przed uroczystością, kiedy wszyscy przyjeżdżali do luksusowego hotelu La Granja. Wszystkim dopisywały humory, szczególnie (jeszcze) przyszła panna młoda wyglądała na bardzo szczęśliwą. Kolejne zdjęcia pochodzą z następnych dni, kiedy młoda para świętuje razem z gośćmi, a na ich palcach widać obrączki. Do tej pory informacja o ślubie nie została oficjalnie podana do wiadomości, ale i tak serdecznie gratulujemy!

 

Alicia Vikander
Fot. East News

Alicia Vikander dzień przed ślubem

 

Uczucie między aktorami rozkwitło w 2014 roku na planie filmu „Światło między oceanami”, gdzie zagrali małżonków. Ekipa filmowa od razu zauważyła między nimi dużą sympatię i porozumienie. Od tamtej pory są razem.  Niedawno przeprowadzili się do Londynu i zamieszkali razem. Alicia musiała spędzić w Wielkiej Brytanii dużo czasu ze względu na zdjęcia do filmu „Tomb Rider”. Informator powiedział tabloidom, że są bardzo szczęśliwi z tej decyzji: „On w zasadzie nigdy wcześniej nie mieszkał z dziewczyną, ale są naprawdę zakochani. Mają wiele miejsc, które nazywają domem, ale jest to jedyne miejsce, które oficjalnie jest wspólne. Są z tego powodu bardzo podekscytowani”.

 

Zobacz także: Facet po przejściach i nadzieja Hollywood. Historia miłości Michaela Fassbendera i Alicii Vikander

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.