brytyjska rodzina królewska
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Harry i William mają konkurencję? Zobacz najprzystojniejszego członka rodziny królewskiej!

Niestety jego serce jest już zajęte...

Gabriela Czernecka 15 lipca 2019 20:53
brytyjska rodzina królewska
Fot. Getty Images

Książę William i książę Harry to najpopularniejsi książęta w brytyjskiej rodzinie królewskiej, ale nie są jedyni. Klan Windsorów nie kończy się na słynnych braciach. Niedawno głośno było o Louisie Spencerze, kuzynie Williama i Harry'ego, o którym głośno zrobiło się po ślubie młodszego z braci z Meghan Markle. Media jednogłośnie orzekły wtedy, że wicehrabia Althorp jest najprzystojniejszym kawalerem wśród brytyjskiej arystokracji. Okazuje się, że panowie mają teraz konkurencję! Kim jest Alexander Ogilvy?

Alexander Ogilvy - kim jest kuzyn Williama i Harry'ego?

Brytyjki oszalały na punkcie wnuka kuzynki królowej Elżbiety II! Alexander Ogilvy, bo o nim mowa, zajmuje  obecnie 54. miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu. Choć nie jest pracującym członkiem monarchii i rzadko mamy okazję widzieć go na królewskich wydarzeniach, to nigdy nie odpuszcza corocznych obchodów urodzin królowej Elżbiety II. W tym roku wraz z innymi członkami rodziny Windsorów pojawił się na balkonie Pałacu Buckingham, stał obok hrabiego Andrewsa i księcia Gloucester.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Flora Alexandra Ogilvy (@florarteviste)

A kim jest prywatnie? Alexander Ogilvy to wnuk księżniczki Aleksandry, kuzynki Elżbiety II. Jego rodzicami są James i Julia Ogilvy. Alexander urodził się w Szkocji, a swoje życie dzieli między pobytem w tym kraju a studiami na Brown University w Stanach. Jak podał na swoim profilu LinkedIn, ukończył wydział informatyki i ekonomii. Umięśnione i wysportowane ciało zawdzięcza ćwiczeniom i ciągłym wizytom na siłowni. Jest też kapitanem drużyny rugby.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Flora Alexandra Ogilvy (@florarteviste)

Niestety, podobnie jak w przypadku Harry'ego i Williama, jego serce jest już zajęte. Partnerką Alexandra Ogilvy jest Michaela Kennedy-Cuomo, czyli wnuczką Roberta Kennedy’ego, z którą często pojawia się na zdjęciach. Zobaczcie, jak wygląda Alexander Ogilvy! Przystojniejszy od Harry'ego i Williama?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alex & MKC (@alxmkc)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.