brytyjska rodzina królewska
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Harry i William mają konkurencję? Zobacz najprzystojniejszego członka rodziny królewskiej!

Niestety jego serce jest już zajęte...

Gabriela Czernecka 15 lipca 2019 20:53
brytyjska rodzina królewska
Fot. Getty Images

Książę William i książę Harry to najpopularniejsi książęta w brytyjskiej rodzinie królewskiej, ale nie są jedyni. Klan Windsorów nie kończy się na słynnych braciach. Niedawno głośno było o Louisie Spencerze, kuzynie Williama i Harry'ego, o którym głośno zrobiło się po ślubie młodszego z braci z Meghan Markle. Media jednogłośnie orzekły wtedy, że wicehrabia Althorp jest najprzystojniejszym kawalerem wśród brytyjskiej arystokracji. Okazuje się, że panowie mają teraz konkurencję! Kim jest Alexander Ogilvy?

Alexander Ogilvy - kim jest kuzyn Williama i Harry'ego?

Brytyjki oszalały na punkcie wnuka kuzynki królowej Elżbiety II! Alexander Ogilvy, bo o nim mowa, zajmuje  obecnie 54. miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu. Choć nie jest pracującym członkiem monarchii i rzadko mamy okazję widzieć go na królewskich wydarzeniach, to nigdy nie odpuszcza corocznych obchodów urodzin królowej Elżbiety II. W tym roku wraz z innymi członkami rodziny Windsorów pojawił się na balkonie Pałacu Buckingham, stał obok hrabiego Andrewsa i księcia Gloucester.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Flora Alexandra Ogilvy (@florarteviste)

A kim jest prywatnie? Alexander Ogilvy to wnuk księżniczki Aleksandry, kuzynki Elżbiety II. Jego rodzicami są James i Julia Ogilvy. Alexander urodził się w Szkocji, a swoje życie dzieli między pobytem w tym kraju a studiami na Brown University w Stanach. Jak podał na swoim profilu LinkedIn, ukończył wydział informatyki i ekonomii. Umięśnione i wysportowane ciało zawdzięcza ćwiczeniom i ciągłym wizytom na siłowni. Jest też kapitanem drużyny rugby.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Flora Alexandra Ogilvy (@florarteviste)

Niestety, podobnie jak w przypadku Harry'ego i Williama, jego serce jest już zajęte. Partnerką Alexandra Ogilvy jest Michaela Kennedy-Cuomo, czyli wnuczką Roberta Kennedy’ego, z którą często pojawia się na zdjęciach. Zobaczcie, jak wygląda Alexander Ogilvy! Przystojniejszy od Harry'ego i Williama?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alex & MKC (@alxmkc)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.