Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska, 2019 rok
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra i Michał Żebrowscy powitają na świecie syna czy córkę?

Jeden z portali zdradza płeć maleństwa

Redakcja VIVA! 11 czerwca 2022 14:04
Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska, 2019 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Aleksandra i Michał Żebrowscy wspólnie doczekali się trójki cudownych pociech. Henryk, Franciszek i Feliks są oczkiem w głowie dumnych rodziców. Wkrótce na świat przyjedzie ich czwarte dziecko. Małżonkowie do tej pory nie zdradzali płci maleństwa. Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Płeć czwartek dziecka Aleksandry i Michała Żebrowskich

Rodzina jest dla nich najważniejszą wartością. Aleksandra i Michał Żebrowscy spędzają ze swoimi pociechami każdą wolną chwilę i nie mogą doczekać się momentu, w którym dołączy do nich kolejna pociecha.

Niedawno ukochana aktora wzięła udział w sesji i wywiadzie dla magazynu VIVA! Aleksandra Żebrowska mówiła nam o macierzyństwie, swoich doświadczeniach i miłości. „Odkąd po raz pierwszy zostałam mamą w wieku 23 lat, na pewno bardzo się zmieniłam jako człowiek, jako kobieta. Więc myślę, że każde macierzyństwo jest mieszanką: zmieniającego się wieku, przeżyć, pragnień, oczekiwań oraz tego, czego przez te lata się nauczyłam”, mówiła Beacie Nowickiej.

Aleksandrę Żebrowską obserwują na Instagramie tysiące kobiet, które są jej wdzięczne za dystans i humor, za pomocą których obrazuje sceny ze swojego  macierzyńskiego życia. „Nauczyłam się, że warto dzielić się zarówno tym, co się nam podoba, jak i tym, co nie do końca nas zadowala, a potrafi bawić i jednoczyć. Z własnego doświadczenia wiem, że w trudnych chwilach najbardziej pomaga świadomość, że nie tylko ja tak mam, że inne kobiety podobnie się czują. To działa w obie strony. Za każdym razem, kiedy dzielę się jakimś obrazkiem z życia codziennego, otrzymuję ogromną ilość wsparcia, w tym memów, od mam, które borykają się z tymi samymi problemami. Kobiety identyfikują się ze mną, ale ja z nimi też”, zwierza się w VIVIE!.

Zobacz też: Aleksandra Żebrowska: „Byłam bardzo zakochana i chciałam stworzyć z Michałem rodzinę. To był mój plan”

Chłopiec czy dziewczynka?

Właścicielka marki odzieżowej i instagramerka nie zdradziła nam, czy wkrótce powita na świecie chłopca czy dziewczynkę. „Mam same siostry i jednego brata, który jest ode mnie młodszy o dwa lata. Wszystkie dzieciaki, którymi się opiekowałam jako starsza siostra, to były dziewczynki. Nie wyobrażałam sobie, że kiedyś mogłabym mieć syna. Natomiast teraz jest odwrotnie, trudno mi wyobrazić sobie siebie jako mamę dziewczynki. Bycie mamą naszych chłopców to odkrywanie na nowo zachowań, o które wcześniej nie podejrzewałabym własnych dzieci”, podkreślała.

Jak podaje teraz Pudelek.pl, do rodziny Żebrowskich dołączy kolejny chłopiec! Dziennikarze powołali się na bliską osobę z otoczenia pary.

„Żebrowska urodzi syna. Ola pochodzi z dużej rodziny i taką również chce mieć”, donosi źródło portalu. Pudelek.pl informuje, że małżonkowie marzą o powiększeniu rodziny i w przyszłości zdecydują się na kolejne dziecko. „Czwarte dziecko na pewno nie będzie ostatnim, szczególnie że oboje marzą o córce. Tym razem będzie to chłopiec”, mówiła dziennikarzom bliska osoba z otoczenia Aleksandry i Michała Żebrowskich.

Małżonkowie nie potwierdzili jeszcze tych informacji. Z pewnością sami podzielą się tym ze swoimi fanami w odpowiednim czasie.   

Źródło: Pudelek.pl 

Sprawdź też: Aleksandra Żebrowska: „Kiedyś miałam większą łatwość oceniania czyjegoś sposobu wychowywania dzieci”

Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska

Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska

Aleksandra Żebrowska w sesji VIVY!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.