Fot. Gałązka / AKPA
O nim jest głośno

Zasłynął rolą Adama Bogusza w "Gliniarzach", teraz walczy o Kryształową Kulę. Aleks Mackiewicz zdobył serca jury i widzów

Aktor chce spełnić marzenie bliskich

Marcjanna Maryszewska 10 marca 2024 09:05
Fot. Gałązka / AKPA

Szczecinian, który zasłynął rolą sztabowego Adama Bogusza w serialu "Gliniarze", walczy o zwycięstwo w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami. Dancing with the Stars". Aleksander Mackiewicz ma za sobą pierwszy występ, a z widowni kibicują mu dzieci oraz piękna narzeczona! Co aktor mówił o udziale w show? To dla niego przełomowa chwila...

Aktor serialu "Gliniarze" walczy o Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami"

Aleksander Mackiewicz może pochwalić się ogromną sympatią publiki już od pierwszego odcinka. Jego umiejętności doceniło również jury, przyznając mu za wykonanie walca wiedeńskiego aż 32 punkty! Jednak aktorowi wcale nie zależy na głównej nagrodzie — stara się za to czerpać garściami z przełomowego doświadczenia. Podkreśla, że chodzi między innymi o nabycie nowych umiejętności oraz wyjście ze swojej strefy komfortu. "Chciałbym pokazać się szerszej publiczności w zupełnie innej stylistyce i sam sprawdzić, jak się w niej odnajdę. A także spełnić marzenie córki i nieżyjącej już mamy" — mówi, cytowany przez serwis GS24.pl.

Na parkiecie towarzyszy mu Izabela Skierska, mistrzyni świata w tańcu towarzyskim. Aktor jest zadowolony z możliwości nauki u jej boku, choć lekcje z tak wybitną nauczycielką to nie przelewki. "Nasza współpraca od początku układała się bardzo pozytywnie, co nie zmienia faktu, że Iza jest ogromnie wymagająca. Na moje szczęście, idzie to też w parze z jej umiejętnościami pedagogicznymi. Zwłaszcza że choć tańczyć lubię, przygotowania do programu oparłem na oglądaniu m.in. „Dirty Dancing” i turniejów tańca na YouTubie", dodał aktor.

ZOBACZ TAKŻE: Aleks Mackiewicz ma piękną narzeczoną. Planują się pobrać... gdy wygra „Taniec z Gwiazdami”

Najbardziej marzy mu się wykonanie cha-chy i tango z racji na rytmikę, żywiołowość, oraz inspirujące możliwości aranżacji widowiskowej choreografii.

Aleksander Mackiewicz doprowadził swoją córkę do łez

Gwiazdor "Gliniarzy" jest wspierany przez osoby ze swojego najbliższego otoczenia. Mowa oczywiście o narzeczonej, Magdzie Zych, oraz ich wspólnych pociechach. Szczególnie wzruszona była 15-letnia córka Alexis, która na widok ojca w pięknym tańcu klasycznym zalała się łzami! Z kolei partnerka aktora wyznała, że obie przez cały wieczór były zajęte „płaczem, krzykami i biciem brawa” w dopingu dla Aleksa Mackiewicza!  

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Jakub Józefowicz jest gwiazdą M jak miłość i... synem Janusza Józefowicza. Nie chce, by łączono go z ojcem

Aleksander Mackiewicz, Alexis Mackiewicz, Magda Zych, Taniec z Gwiazdami, 03.03.2024 r.

Aleksander Mackiewicz, Alexis Mackiewicz, Magda Zych, Taniec z Gwiazdami, 03.03.24 r.
Fot. Piętka Mieszko

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.