Alec Baldwin, Hilaria Baldwin
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Dramat w życiu Aleca Baldwina. Aktor po raz drugi stracił dziecko

Żona artysty poroniła

Sabina Zięba 13 listopada 2019 10:00
Alec Baldwin, Hilaria Baldwin
Fot. East News

Choć swego czasu Alec Baldwin, wujek żony Justina Biebera, uchodził za mężczyznę, którego żadna kobieta nie usidli, a jego głośny rozwód z Kim Basinger, tylko potwierdził krążące plotki o wybuchowym temperamencie aktora, od 2011 roku tworzy związek z Hilarią Thomas. Wspólnie wychowują gromadkę dzieci i tworzą szczęśliwe małżeństwo. Niestety teraz spotkała ich wielka tragedia...

Alec i Hilaria Baldwin stracili dziecko

Państwo Baldwin mają już czwórkę dzieci. W maju tego roku poinformowali światowe media, że oczekują kolejnego potomka, jednak 35-latka poroniła. Para postanowiła się nie poddawać i szczęśliwa Hilaria od kilku miesięcy po raz kolejny systematycznie w mediach społecznościowych publikowała zdjęcia rosnącego brzuszka. Niestety teraz, kilka miesięcy po pierwszej tragedii, muszą borykać się z nią po raz drugi.

W poniedziałkowy wieczór 11 listopada Hilaria poinformowała fanów na Instagramie: „Z przykrością informujemy, że straciliśmy nasze 4-miesięczne dziecko. Chcemy również, abyście wiedzieli, że nie czujemy się teraz dobrze. Wiemy jednak, że mamy mnóstwo szczęścia z czwórką naszych zdrowych dzieci i nigdy tego nie stracimy. Powiedziałam Carmen, że jej młodsza siostra nie przyjdzie. Jeszcze nie teraz. Postaramy się o to innym razem”. 

Kobieta nie kryje bólu, jaki jej towarzyszy po stracie córki: „Czuję się zdruzgotana. Nie spodziewałam się usłyszeć takich wiadomości. Nadal jestem w szoku i nie wszystko jest dla mnie jasne”. Wiadomo jednak, że może liczyć na ogromne wsparcie fanów, którzy publikują pod postem gwiazdy wiele pocieszających komentarzy.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are very sad to share that today we learned that our baby passed away at 4 months. We also want you to know that even though we are not ok right now, we will be. We are so lucky with our 4 healthy babies—and we will never lose sight of this. I told Carmen and took this so I could send it to Alec. I guess this is a good way to share it with you too. I told her that this baby isn’t going to come after all...but we will try very hard to give her a little sister another time. I’m really devastated right now...I was not expecting this when I went to my scan today. I don’t know what else to say...I’m still in shock and don’t have this all quite clear. Please no paparazzi...that’s all I ask ❤️

Post udostępniony przez Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Halloween... love the 🦄 family

Post udostępniony przez Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.