Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z Instagrama. „Za dużo wrażeń, wydarzeń i emocji...”

Dziennikarka zwróciła się do zaniepokojonych fanów

Ksenia Krasko 26 sierpnia 2021 11:54
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych dziennikarek, dlatego nie dziwi fakt, że setki tysięcy internautów obserwują ją na Instagramie. Fani nie kryli radości, kiedy Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do mediów i do pracy po niemal półrocznej przerwie, spowodowanej tragedią osobistą. Najpierw dołączyła do newonce.radio, a później okazało się, że wraz z Ewą Drzyzgą stworzą pierwszy kobiecy duet prowadzących program „Dzień Dobry TVN”. Dziennikarka często dzieli się tym, co dzieje się w jej życiu zawodowym, a na jej Instagramie nie brakuje też ujęć prywatnych, na przykład ukochanych psów. Ma stały kontakt z fanami, dlatego nagłe milczenie wywołało ich niepokój. Gwiazda TVN postanowiła wyjaśnić, dlaczego zdecydowała się na kilkudniową przerwę.

Fani zaniepokojeni milczeniem Agnieszki Woźniak-Starak

Wielbiciele prowadzącej „Dzień Dobry TVN” przyzwyczaili się, że dziennikarka regularnie publikuje posty na swoim Instagramie. W odpowiedzi na pytania internautów, niektórzy komentowali, że Agnieszka Woźniak-Starak nie musi się tłumaczyć z tego, co robi i kiedy, ale inni, przyzwyczajeni do stałego kontaktu, wskazywali, że milczenie jest niepokojące.

Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Fani gwiazdy TVN podejrzewali, że przerwa od social mediów mogła być związana z faktem, że niedawno minęła druga rocznica śmierci Piotra Woźniak-Staraka. Dziennikarka wraz z bliskimi i przyjaciółmi była tego dnia na Mazurach. Aby uczcić pamięć zmarłego, zebrani wypłynęli na jezioro i złożyli tam wieniec.

Zobacz: Druga rocznica śmierci Piotra Woźniak-Staraka. Żona i bliscy filmowca zdecydowali się na piękny gest. Agnieszka Woźniak-Starak pojechała do Fuledy

Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z Instagrama. Tłumaczy dlaczego

Dla Agnieszki Woźniak-Starak z pewnością był to emocjonalny czas, ale wiele dzieje się również w sprawach zawodowych dziennikarki – oprócz DD TVN, prowadziła ostatnio jeden z koncertów Top of The Top Sopot Festival. W miniony weekend była także gościem na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak, dyrektora programowego TVN i znanej aktorki.

Prezenterka postanowiła wyjaśnić fanom, dlaczego nie była aktywna na Instagramie. „Ostatnie dni były tak intensywne, że zupełnie zapomniałam o IG. Zdarza się! U mnie nawet dość często”, napisała pod zdjęciem. „Za dużo wrażeń, wydarzeń i emocji, a za mało podzielnej uwagi. Albo jak mówią, offline is the new luxury”, dodała, sugerując, że chwile poza siecią są w naszych czasach prawdziwym luksusem... Zgadzacie się? 

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła dramatyczne chwile, ale pomogli internauci. Dziennikarka nie kryje emocji: „Jesteście niesamowici!”

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.