Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak o śmierci męża. Odpowiedziała na osobisty komentarz fanki

Padły wzruszające słowa

Konrad Szczęsny 16 września 2019 16:14
Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Nie milkną echa piątkowego wpisu Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie. Dziennikarka, miesiąc po tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno niedaleko Giżycka, po raz pierwszy odniosła się do śmierci swojego ukochanego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Słowa gwiazdy TVN odbiły się w mediach szerokim echem, pod zdjęciem, które zamieściła, pojawiły się tysiące komentarzy. Jeden z nich ma szczególny wydźwięk, ponieważ fanka we wzruszający sposób opisała swoje emocje po stracie ukochanego... A Agnieszka Woźniak-Starak odpowiedziała jej w bardzo osobisty sposób.

Fanka o śmierci męża pod wpisem Agnieszki Woźniak-Starak

Bardzo osobiste słowa dziennikarki o tragedii, która rozegrała się miesiąc temu, poruszyły internatów.

„Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję”, pisała w nim poruszona dziennikarka.

W komentarzach pod wpisem fani i gwiazdy wsparli Agnieszkę Woźniak-Starak, życząc jej wiele siły i wytrwałości. Byli i tacy, którzy dzielili się tragicznymi historiami, które przeżyli. Historia jednej z fanek szczególnie wzruszyła gwiazdę TVN.

„2 lata temu przeżyłam podobną historię. Mój ukochany mąż zginął. Świat dla mnie nie istniał. Zostałam sama z dwójką dzieci. Owszem, rodzina była blisko. Każdy mówi, że czas leczy rany. Ale chyba nie dla mnie. Bo cholernie boli. Od samego początku wspierałam panią i mam nadzieję, że zaświeci jeszcze słońce dla pani, jak i dla mnie”, napisała internautka.

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiedziała na komentarz fanki

Wyznanie wywołało niezwykle poruszającą reakcję Agnieszki Woźniak-Starak. Postanowiła krótko, ale bardzo osobiście odpowiedzieć na komentarz fanki.

„Też mam taką nadzieję, dla nas obu”, podkreśliła.

Zaginięcie Piotra Woźniaka-Staraka nastąpiło w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku, wskutek nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło na jeziorze Kisajno koło Giżycka, blisko posiadłości należącej do rodziców producenta, Anny i Jerzego Staraków. Motorówka, którą mąż Agnieszki Woźniak-Starak płynął wraz z 27-letnią kobietą, przy jednym z manewrów obróciła się w taki sposób, że oboje wypadli za burtę. Dziewczynie udało się dopłynąć do brzegu o własnych siłach. Ciało producenta wyłowiono cztery dni później, w czwartek 22 sierpnia. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się 29 sierpnia w Konstancinie-Jeziornej. Urnę z prochami 39-latka złożono natomiast w specjalnym sarkofagu w Fuledzie na Mazurach  

Pierwszy wpis Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie po śmierci męża:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam 🖤

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Ostatnie wspólne zdjęcie Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mąż mnie odwiedził w garderobie.. #hubby 🖤 #sopotfestival #tvn #host #backstage

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.