Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak przejmie firmę męża? Wspólnik zmarłego producenta ujawnia prawdę

Krzysztof Terej zwołał konferencję prasową

Redakcja VIVA! 20 września 2019 18:48
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Według porannych informacji Super Expressu, Agnieszka Woźniak-Starak miała zaangażować się w pracę w Watchout Studio. „Agnieszka już od dawna wspominała, że chce pracować z mężem. Teraz planuje zająć miejsce męża i całkowicie poświęcić się firmie”, czytamy na portalu. Krzysztof Terej, przyjaciel rodziny i wspólnik zmarłego producenta, zdementował te pogłoski.

Krzysztof Terej o przyszłości Watchout Studio

Wiele osób zastanawiało się, co stanie się z firmą Piotra Woźniaka-Staraka. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane podczas specjalnej konferencji prasowej. Krzysztof Terej, wspólnik zmarłego producenta zaprzeczył doniesieniom, że w pracę firmy ma zaangażować się Agnieszka Woźniak-Starak. Filmowiec ujawnił, że to on przejmie funkcję szefa studia.

„W związku z licznymi zapytaniami mediów o działalność Watchout Studio, chciałbym wyjaśnić kilka spraw. Spółka niezmiennie kontynuuje działalność w zakresie produkcji filmowych. Obejmę funkcję szefa studia”, powiedział Krzysztof Terej na konferencji.

„Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny”, dodał.

„Dalsze informacje przedstawimy przed premierą kinową filmu, czyli w listopadzie. Proszę, żebyśmy mogli mówić dziś o tym filmie i wspaniałych aktorach”, zaapelował Terej, nawiązując do uroczystego pokazu Ukrytej gry.

Pokaz ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka miał miejsce podczas trwającego właśnie 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na premierze pojawili się Agnieszka Woźniak-Starak i rodzice Piotra. 

Krzysztof Terej

Krzysztof Terej
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Jerzy Starak, Anna Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak na pokazie „Ukrytej gry”

Agnieszka Woźniak-Starak, Jerzy Starak, Anna Woźniak-Starak, Ukryta Gra
Fot. AKPA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.