Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak będzie kontynuować dzieło zmarłego męża?

Dziennikarka podjęła trudną decyzję

Redakcja VIVA! 20 września 2019 09:02
Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z życia publicznego po tragicznej śmierci ukochanego męża. Zrezygnowała również z pracy w telewizji, przynajmniej na jakiś czas. Decyzja prezenterki jest całkowicie zrozumiała, ale prawdopodobnie ma też związek z jej zaangażowaniem w zupełnie inną branżę.

Agnieszka Woźniak-Starak zacznie pracować z Watchout Studio?

Piotr Woźniak-Starak był utalentowanym producentem, co udowodnił filmami, powstałymi pod szyldem Watchout Studio. To on odpowiadał za produkcję takich hitów kinowych, jak Bogowie, czy Sztuka Kochania. Współpracownicy filmowca nie ukrywali, że był niezwykle empatyczny, angażował się w problemy przyjaciół i znajomych. Dlatego tak wiele osób martwiło się o przyszłość założonej przez niego firmy.

Według najnowszych informacji Super Expressu, to Agnieszka Woźniak-Starak będzie kontynuować dzieło zmarłego męża. Chce zostać producentką filmową i utrzymać Watchout Studio na szczycie. „Agnieszka już od dawna wspominała, że chce pracować z mężem. Teraz planuje zająć miejsce męża i całkowicie poświęcić się firmie”, czytamy na portalu. Ma być to forma terapii, która pomoże jej stanąć na nogi.

Para już jakiś czas temu zastanawiała się nad wspólnym filmem. „Często o tym rozmawiamy i może przyjdzie moment, że taki projekt powstanie. A może zajmę się czymś zupełnie innym? Czas pokaże”, mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie dla VIVY!. „Mam swoją pracę, którą bardzo lubię, więc nie czuję ciśnienia. Mam ten luksus, że nie muszę pakować się w sytuacje, do których nie jestem do końca przekonana. Mogę, robiąc to, co robię, poczekać na pomysł, w który uwierzę, poczuję i będę się z nim identyfikować. Może zrealizuję to sama albo z pomocą Piotra, pod jego okiem...”.

Ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka, Ukryta Gra, będzie miał premierę podczas trwającego właśnie 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. 

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak ślub
Fot. Instagram @pwsas

Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.