Damian Duda 31 grudnia 2016 09:45
1/5
Dominika Kulczyk, „VIVA!’’
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
1/5

Wyznania osób znanych i lubianych budzą często nie tylko kontrowersje i zdziwienie, ale przede wszystkim... rozbawienie i niedowierzanie. Aktorzy, piosenkarze i celebryci w trakcie udzielania wywiadów są w stanie zabrać głos w niemal każdej sprawie. Najczęściej wypowiadają się na tematy, o których nie mają bladego pojęcia. Równie często przytaczają historie, które przydarzyły się im lub ich znajomym. Niestety, te historie najczęściej są tylko wynikiem ich bujnej, ale za to jakże cudownej, wyobraźni.

 

Polecamy też: Doda o rodzicach, Chajzer o paparazzich i Tadla o hejterach. Tych 10 wypowiedzi rozbawi was do łez

 

Redakcja Viva.pl już po raz piąty, w ramach cyklu "Oni to naprawdę powiedzieli", przytacza dla Was najlepsze cytaty osób związanych ze światem show-biznesu i polityki. 

 

Tym razem zaszczytny tytuł „Cytatu tygodnia’’ wędruje do Dominiki Kulczyk. Najbogatsza Polka w rozmowie z „Gazetą Wyborczą’’ wyznała, że pieniądze nie są dla niej najważniejsze. A mężczyzna, który ma helikopter wcale jej tym nie zaimponuje, ponieważ... ona ma swój. 

 

Jeżeli ktoś uważa, że nie może ze mną być, bo nie ma tylu pieniędzy, a w związku z tym tylu możliwości, by mi zaimponować i w rezultacie wcisnąć mnie w rolę podlotka zabiegającego o męski wzgląd, „bo przecież dostanę futerko” – to rzeczywiście ma problem, bo ja nie potrzebuję futerka od faceta. Mnie nawet nie kręci, jak mi obieca, że mnie na łódkę weźmie. Nawet jak mówi, że ma helikopter i gdzieś tam mnie zabierze, bo ja też mam helikopter’’, mówi Kulczyk. 

2/5
kolorowa sesja, ekscentrycznego pisarza
Copyright @Rafał Milach/AF Photo
2/5

Końcówka tego roku nie należała do najlepszych. W przeciągu kilkunastu godzin dowiedzieliśmy się o katastrofie Tu-154, w której zginęli śpiewacy z Chóru Aleksandrowa oraz o śmierci brytyjskiego muzyka, George'a Michaela. Michał Witkowski we wpisie, który udostępnił na Facebooku, podzielił się ze swoimi obserwatorami pewną refleksją. Pisarz zastanawia się, czy Chór Aleksandrowa nie był bardziej gejowski od George'a Michaela. 

„George Michael to strata dla świata i szczególnie dla gejów, ale sam nie wiem, czy dla mnie Chór Aleksandrowa nie był jeszcze bardziej gejowski w tej swojej czerwonoarmijnej campowości’’

Zgadzacie się z Witkowskim? 

3/5
Magda Gessler, „VIVA!’’
Copyright @Iza Grzybowska/VOYK
3/5

Magda Gessler wie, jak wzbudzić zainteresowanie. Restauratorka w programie „Dzień Dobry TVN’’, do którego przyszła w towarzystwie swojego partnera Waldemara Kozerawskiego, opowiedziała o świętach w Kanadzie. Królowa polskiej gastronomii wyznała, że w Boże Narodzenie chodzi w kożuchu, a w dodatku – na bosaka. Ta informacja zelektryzowała media. 

„Tam jest lodowisko, po którym chodzimy na bosaka w kożuchach. Nie umiem odpoczywać, lubię dawać. To jest okazja i mój prezent. Nie da się ukryć, bo to są święta, kiedy się staram. W domu Lara i Tadeusz mnie nie zastępują. Do Kanady można przewieźć każdą ilość ciasta i grzybów. Przed Wigilią czasami mówi się prawdę’’, powiedziała Gessler. 

4/5
Krystyna Pawłowicz
Copyright @eastnews
4/5

Politycy przez cały tydzień robią wszystko, co mogą, żeby zaistnieć. I my, kolejny raz z rzędu, postanowiliśmy to docenić. Tym razem zaszczytne miejsce w naszym cotygodniowym rankingu zajęła posłanka Krystyna Pawłowicz. Pani profesor nikomu nie trzeba przedstawiać. Jedna z najbliższych współpracownic Jarosława Kaczyńskiego zmieniła kierunek historii. Jeżeli ktoś z Was myślał, że komuna w Polsce skończyła się blisko trzydzieści lat temu, ten jest w błędzie. Pawłowicz na Facebooku poinformowała cały kraj, że Polska dopiero teraz jest uwalniana „spod komuny III RP’’. 

„Uwalnianie Polski spod komuny i postkomuny III RP realnie dokonuje się dopiero teraz.Na naszych oczach.
Wszyscy targowiczanie moskiewsko-niemiecko-unijni kolejno się ujawniają.Dzięki temu wiemy,gdzie i co trzeba naprawiać i przed kim ratować Polskę. Z tego całego zaległego brudu i zdrady Polska musi się wreszcie oczyścić.Do cna. Reformy będziemy kontynuować. Liczymy na WYRAŹNE poparcie Polaków,bo Polska to nasza wspólna sprawa,nie tylko posłów i rządu’’, napisała posłanka.’’

5/5
Agnieszka Woźniak-Starak, „VIVA!’’
Copyright @Marlena Bielińska/ Move Picture
5/5

Agnieszka Woźniak-Starak wyznała tym razem, że prowadzenie imprezy sylwestrowej to nie taka łatwa, jak mogłoby się wydawać, sprawa. 

„Poprowadziłam parę sylwestrów w swoim życiu, i w TVP, i dwa chyba w TVN, i to jest najtrudniejsza impreza, jaką sobie można wyobrazić dla prowadzących, więc chętnie odpocznę. Pamiętam jak dwa lata temu o 17. skończyliśmy próby i wtedy Marcin Prokop powiedział: I teraz pomyślcie, że za trzy godziny musimy to zrobić od początku. To jest ten team ludzi, którzy muszą być trzeźwi, cały czas gotowi, którzy nie mogą zejść tak jak artyści po zaśpiewaniu piosenki albo trzech, iść do baru i tam się bawić, tylko trzeba cały czas być przytomnym, przygotowanym, pamiętać, co się dzieje, pamiętać swoje teksty’’, powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?