Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie wyjątkowej osoby

„Zamykały się razem w pokoju, rozmawiały, płakały...”

Redakcja VIVA! 30 września 2019 09:25
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła Polską, a rodzina producenta filmowego musiała zmierzyć się z niewyobrażalną tragedią. Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie wielu osób, ale jedna z nich jest naprawdę wyjątkowa...

Agnieszka Woźniak-Starak relacja z Anną Woźniak-Starak

Związek Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków od samego początku budził spore kontrowersje. Plotkowano, że nie pasują do siebie, a dziennikarce zarzucano, że spotyka się z filmowcem jedynie dla pieniędzy. Szybko okazało się, że te doniesienia nie mają nic wspólnego z prawdą.

Okazuje się, że Anna Woźniak-Starak od zawsze kibicowała synowi i jego małżonce. Pomimo szalonego trybu życia, jaki prowadziła zakochana para, zawsze mogli liczyć na jej wsparcie. „Mam najwspanialszych teściów na świecie. Czasami czytam, że rzekomo mam z nimi pod górkę, a w ogóle tak nie jest. Tyle dobrego, ile mnie od nich spotkało, jest naprawdę niesamowite. Patrzę na nich z bardzo dużym podziwem, robią świetne rzeczy”, mówiła Agnieszka Woźniak-Starak, pytana o relację z teściami.

Jak donosi Super Express, po tragicznym wydarzeniu panie zbliżyły się jeszcze bardziej. „Były w bardzo złym stanie. Często zamykały się razem w pokoju, rozmawiały, płakały. Wyszły z tego bardzo zżyte i zaprzyjaźnione. Teraz Agnieszka jeszcze bardziej może liczyć na wsparcie teściowej. Na pewno nie zostawią jej samej sobie”, ujawniła osoba zaprzyjaźniona z rodziną.

Bliscy Piotra Woźniaka-Staraka pojawili się niedawno na uroczystym pokazie filmu Ukryta gra, który odbył się w Gdyni podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Nie kryli wzruszenia, wspierając się w tej trudnej dla nich chwili.

Niedawno media informowały, że dziennikarka ma zaangażować się w pracę w Watchout Studio i zająć miejsce męża, jednak tą informację zdementował Krzysztof Terej, wspólnik zmarłego producenta. Agnieszka Woźniak-Starak zaangażowała się więc w przygotowania do premiery Ukrytej gry, która wejdzie na ekrany kin 8. listopada. To ostatnie dzieło Piotra Woźniaka-Staraka. 

Jerzy Starak, Anna Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni

Agnieszka Woźniak-Starak, Jerzy Starak, Anna Woźniak-Starak, Ukryta Gra
Fot. AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak
Fot. Instagram, East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.