Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciazy zdjecie, VIVA!MAMA
Fot. MAREK PODOLCZYŃSKI www.marekpodolczynski.com
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córki. Wkrótce gwiazda powita na świecie drugie dziecko 

Fani zaskoczeni wyborem celebrytki?

Aleksandra Andrzejak 26 maja 2021 18:47
Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciazy zdjecie, VIVA!MAMA
Fot. MAREK PODOLCZYŃSKI www.marekpodolczynski.com

Agnieszka Kaczorowska wkrótce powitają na świecie dziewczynkę. Szczęśliwi rodzice wybrali imię dla drugie dziecka. Gwiazda zdradziła je w poście na swoim profilu na Instagramie. 

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży

W 2019 roku Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela powitali na świecie pierwsze dziecko, córeczkę Emilkę.  Wkrótce ich rodzina się powiększy! Małżonkowie oczekują narodzin dziewczynki. Już nie mogą się doczekać, kiedy będą w komplecie. 

„Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa”,  wspominała kilka miesięcy temu w rozmowie z magazynem Party Agnieszka Kaczorowska. 

Jakiś czas później gwiazda na łamach Party zdradziła, że oczekują dziewczynki: „Po połówkowym USG mamy stuprocentową pewność: będziemy mieli drugą córeczkę! Maciek śmieje się, że obsługę dziewczynki już zna. Coś czuję, że będzie kolejna córunia tatusia”, wyznała Agnieszka.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazałaślubne zdjęcie! Wyglądała jak księżniczka

Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciazy, VIVA!MAMA
Fot. MAREK PODOLCZYŃSKI www.marekpodolczynski.com

Agnieszka Kaczorowska w sesji dla VIVA! Mama

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię drugiego dziecka

Agnieszka Kaczorowska z okazji Dnia Matki dodała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z córką. Nie byłoby w nim nic zaskakującego, jednak gwiazda na brzuchu trzyma napis „Gabrysia”. Okazuje się, że właśnie takie imię wraz z Maciejem wybrali dla drugiej córki. „#JestemMamą Emisi i #BędęMamą Gabrysi Takie właśnie imię wybraliśmy dla naszej kolejnej królewny... i mam ogromną nadzieję, że TEAM #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc” - napisała celebrytka.

Zobacz także: „Nawet w pracy jestem przede wszystkim mamą, która karmi piersią i jest przy dziecku!”

W tym wyjątkowym dniu, Agnieszka złożyła życzenia wszystkim mamom: „Cudowny ten dzisiejszy dzień - Dzień Mamy! Sama jestem mega szczęśliwa w tej roli. I chcę życzyć wszystkim Mamom tego co najważniejsze - miłości i wdzięczności. Abyście każdego dnia czuły moc tych dwóch energii! Abyście dostrzegały wszystkie sygnały tych pięknych emocji od Waszych dzieci! I abyście o nich pamiętały w każdej trudnej chwili. Ściskam Was wszystkie Drogie Mamy i przyszłe Mamy! Jesteście niesamowite! Pamiętajcie o tym każdego dnia!”. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.