Niebawem na świat przyjdzie pierwsze dziecko gwiazdy

Gabriela Czernecka 17 stycznia 2019 17:44

Agnieszka Kaczorowska-Pela wraz z mężem Maciejem Pelą byli gośćmi w programie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedzieli o przyszłym rodzicielstwie. Okazuje się, że młoda para już intensywnie myśli nad imieniem dla swojej pociechy. Tancerka w pełnej okazałości zaprezentowała także swoje ciążowe krągłości! 

Agnieszka Kaczorowska-Pela w ciąży

Rok 2018 był dla Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli wyjątkowo udany. Najpierw romantyczne zaręczyny, później bajkowy ślub w Toskanii.... a w Sylwestra młode małżeństwo podzieliło się z internautami kolejną wspaniałą wiadomością. Na Instagramie pojawiło się krótkie oświadczenie informujące, że Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w ciąży i w 2019 roku dołączy do nich „małe Pelątko”. Jak już wiadomo, pierwsze dziecko pary przyjdzie na świat latem. 

Tancerka szybko odnalazła się w nowej roli. Na serwisie Youtube założyła kanał parentingowy pod nazwą „Będę mamą”, gdzie będzie prezentować spotkania ze specjalistami w różnych dziedzinach, które mają dać przyszłym mamom najważniejsze informacje dotyczące tego, co jest istotne dla kobiet w ciąży! Pierwsze dwa odcinki gwiazda ma już za sobą, a jej ciążowe krągłości już są widoczne.

Małżonkowie wystąpili niedawno w programie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedzieli o tym, jak przygotowują się do narodzin dziecka. Para ma także już pomysł na imię dla swojego malucha:  „Co do chłopca mieliśmy od razu”, zdradziła Agnieszka. „Tak, co do chłopca mieliśmy od razu pomysł, zgodziliśmy się. Natomiast jeśli chodzi o imię dla dziewczynki, no to tutaj jeszcze rozmawiamy”, przyznał Maciej Pela.

„Żadne z tych najbardziej popularnych. Jeszcze nie chcemy zdradzać. Jak zobaczyliśmy tę listę, to wśród imion dziewczynek pojawiły się te, które i nam przyszły na myśl, więc zaczęliśmy się mocniej zastanawiać, czy rzeczywiście chcemy żeby to była kolejna z tych dziewczynek”, dodała Agnieszka dopytywana przez Annę Kalczyńską.

Młodej parze życzymy przede wszystkim dużo zdrowia. Zobaczcie najnowsze zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej-Peli w ciąży!  

1/6
Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela
Copyright @Instagram @agakaczor
1/6

 Agnieszka Kaczorowska-Pela promienieje w ciąży!

2/6
Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela
Copyright @Instagram @agakaczor
2/6

Tancerka szybko odnalazła się w nowej roli.

3/6
Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela
Copyright @Instagram @agakaczor
3/6

Na serwisie Youtube założyła kanał parentingowy pod nazwą „Będę mamą”, gdzie będzie prezentować spotkania ze specjalistami w różnych dziedzinach, które mają dać przyszłym mamom najważniejsze informacje dotyczące tego, co jest istotne dla kobiet w ciąży!

4/6
Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela
Copyright @Instagram @agakaczor
4/6

Pierwsze dwa odcinki gwiazda ma już za sobą, a jej ciążowe krągłości już są widoczne.

5/6
Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela
Copyright @Instagram @agakaczor
5/6

Małżonkowie wystąpili niedawno w programie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedzieli o tym, jak przygotowują się do narodzin dziecka. Para ma także już pomysł na imię dla swojego malucha.

6/6
Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela
Copyright @Instagram @agakaczor
6/6

Młodej parze życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.