Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Kaczorowska promienieje w ciąży! „Maluszek w brzuszku rośnie”

Niebawem na świat przyjdzie pierwsze dziecko gwiazdy

Gabriela Czernecka 17 stycznia 2019 17:44

Agnieszka Kaczorowska-Pela wraz z mężem Maciejem Pelą byli gośćmi w programie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedzieli o przyszłym rodzicielstwie. Okazuje się, że młoda para już intensywnie myśli nad imieniem dla swojej pociechy. Tancerka w pełnej okazałości zaprezentowała także swoje ciążowe krągłości! 

Agnieszka Kaczorowska-Pela w ciąży

Rok 2018 był dla Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli wyjątkowo udany. Najpierw romantyczne zaręczyny, później bajkowy ślub w Toskanii.... a w Sylwestra młode małżeństwo podzieliło się z internautami kolejną wspaniałą wiadomością. Na Instagramie pojawiło się krótkie oświadczenie informujące, że Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w ciąży i w 2019 roku dołączy do nich „małe Pelątko”. Jak już wiadomo, pierwsze dziecko pary przyjdzie na świat latem. 

Tancerka szybko odnalazła się w nowej roli. Na serwisie Youtube założyła kanał parentingowy pod nazwą „Będę mamą”, gdzie będzie prezentować spotkania ze specjalistami w różnych dziedzinach, które mają dać przyszłym mamom najważniejsze informacje dotyczące tego, co jest istotne dla kobiet w ciąży! Pierwsze dwa odcinki gwiazda ma już za sobą, a jej ciążowe krągłości już są widoczne.

Małżonkowie wystąpili niedawno w programie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedzieli o tym, jak przygotowują się do narodzin dziecka. Para ma także już pomysł na imię dla swojego malucha:  „Co do chłopca mieliśmy od razu”, zdradziła Agnieszka. „Tak, co do chłopca mieliśmy od razu pomysł, zgodziliśmy się. Natomiast jeśli chodzi o imię dla dziewczynki, no to tutaj jeszcze rozmawiamy”, przyznał Maciej Pela.

„Żadne z tych najbardziej popularnych. Jeszcze nie chcemy zdradzać. Jak zobaczyliśmy tę listę, to wśród imion dziewczynek pojawiły się te, które i nam przyszły na myśl, więc zaczęliśmy się mocniej zastanawiać, czy rzeczywiście chcemy żeby to była kolejna z tych dziewczynek”, dodała Agnieszka dopytywana przez Annę Kalczyńską.

Młodej parze życzymy przede wszystkim dużo zdrowia. Zobaczcie najnowsze zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej-Peli w ciąży!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.