Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda jej córka!

Podobna do mamy?

Sabina Zięba 14 grudnia 2019 18:00
Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl

Pięć miesięcy temu Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę i momentalnie została jedną z najszczęśliwszych mam polskiego show-biznesu. Gwiazda doskonale odnalazła się w nowej życiowej roli, równocześnie dzieląc się z fanami w mediach społecznościowych użytecznymi radami oraz uroczymi rodzinnymi zdjęciami. Najnowsze wywołało wielkie poruszenie wśród jej obserwatorów!

Jak wygląda córka Agnieszki Kaczorowskiej?

Aktorka przykładem innych polskich gwiazd nie upublicznia wizerunku swojego dziecka, dlatego też zawsze twarz Emilki była sprytnie ukrywana. Tym razem Agnieszka Kaczorowska zrobiła wyjątek! Opublikowała świąteczną fotografię przy przystrojonej choince, na której widać buzię dziewczynki. 

Ujęcie podczas wspólnej zabawy gwiazda opatrzyła podpisem: „Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie... kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój. Zaraz jej pierwsze Święta... Wszyscy pytają co od nas dostanie w prezencie? Uważam, że najpiękniejszym prezentem jaki można dać swojemu dziecku jest czas. Nie tylko na Święta, ale każdego dnia. Nasz wspólny czas to zawsze czas radości, czas zabawy, czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na ROZWÓJ. Dlatego jeśli kupować rzeczy, to takie które mogą nam ten czas uzupełnić i pomóc w rozwoju”.

Tym poruszającym wyznaniem Kaczorowska zasugerowała, że w święta najważniejsze nie są rzeczy materialne, a obecność i troska. Zgadzacie się z nią?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie... kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój. Zaraz jej pierwsze Święta... 🌟 Wszyscy pytają co od nas dostanie w prezencie? Uważam, że najpiękniejszym prezentem jaki można dać swojemu dziecku jest czas. ❤️ Nie tylko na Święta, ale każdego dnia. Nasz wspólny czas to zawsze czas radości, czas zabawy, czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na ROZWÓJ. 💪🏻 Dlatego jeśli kupować rzeczy, to takie które mogą nam ten czas uzupełnić i pomóc w rozwoju. @smyk #Smyk #całydlamałych #CzasZeSmykiem 👌🏻

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.