Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda jej córka!

Podobna do mamy?

Sabina Zięba 14 grudnia 2019 18:00
Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl

Pięć miesięcy temu Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę i momentalnie została jedną z najszczęśliwszych mam polskiego show-biznesu. Gwiazda doskonale odnalazła się w nowej życiowej roli, równocześnie dzieląc się z fanami w mediach społecznościowych użytecznymi radami oraz uroczymi rodzinnymi zdjęciami. Najnowsze wywołało wielkie poruszenie wśród jej obserwatorów!

Jak wygląda córka Agnieszki Kaczorowskiej?

Aktorka przykładem innych polskich gwiazd nie upublicznia wizerunku swojego dziecka, dlatego też zawsze twarz Emilki była sprytnie ukrywana. Tym razem Agnieszka Kaczorowska zrobiła wyjątek! Opublikowała świąteczną fotografię przy przystrojonej choince, na której widać buzię dziewczynki. 

Ujęcie podczas wspólnej zabawy gwiazda opatrzyła podpisem: „Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie... kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój. Zaraz jej pierwsze Święta... Wszyscy pytają co od nas dostanie w prezencie? Uważam, że najpiękniejszym prezentem jaki można dać swojemu dziecku jest czas. Nie tylko na Święta, ale każdego dnia. Nasz wspólny czas to zawsze czas radości, czas zabawy, czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na ROZWÓJ. Dlatego jeśli kupować rzeczy, to takie które mogą nam ten czas uzupełnić i pomóc w rozwoju”.

Tym poruszającym wyznaniem Kaczorowska zasugerowała, że w święta najważniejsze nie są rzeczy materialne, a obecność i troska. Zgadzacie się z nią?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie... kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój. Zaraz jej pierwsze Święta... 🌟 Wszyscy pytają co od nas dostanie w prezencie? Uważam, że najpiękniejszym prezentem jaki można dać swojemu dziecku jest czas. ❤️ Nie tylko na Święta, ale każdego dnia. Nasz wspólny czas to zawsze czas radości, czas zabawy, czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na ROZWÓJ. 💪🏻 Dlatego jeśli kupować rzeczy, to takie które mogą nam ten czas uzupełnić i pomóc w rozwoju. @smyk #Smyk #całydlamałych #CzasZeSmykiem 👌🏻

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?