Agnieszka Chylińska
Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Jaką mamą jest Agnieszka Chylińska? „Jest bałagan, kociokwik i zupy pomidorowe”

„Bywa pięknie, ale bywa tragicznie! Jest to trud…”

Weronika Kostyra 27 maja 2019 13:50
Agnieszka Chylińska
Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Choć na scenie ma wyrazisty wizerunek, a za sobą kontrowersyjną przeszłość, na co dzień Agnieszka Chylińska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Razem z mężem Markiem wspólnie wychowują syna Ryszarda (13 lat) oraz córki Esterę (9 lat) i Krystynę (6 lat). Bardzo dbają o prywatność i artystka rzadko zdradza szczegóły ich życia rodzinnego. Tym razem zrobiła wyjątek i opowiedziała o swojej relacji z dziećmi.

Jakie są dzieci Agnieszki Chylińskiej?

Agnieszka Chylińska opowiedziała o niespodziance, jaką z okazji Dnia Matki przygotowała dla niej najmłodsza córka. Krystyna zachowuje się podobno bardzo poważnie, jak na swój wiek. Po swojej mamie odziedziczyła także charakterystyczny, zachrypnięty głos. „Rano moja córka Krystynka, lat 6, ze łzami w oczach w swoich rajstopkach przyszła do mnie i wręczyła mi takie drewniane serce z napisem: 'najlepsza mama na świecie'. Najważniejsza, że ja dla moich dzieci jestem najlepszą mamą pod słońcem”, powiedziała w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Jaką mamą jest wokalistka, która właśnie obchodzi 25-lecie swojej kariery? Gwiazda przyznaje, że wciąż uczy się bycia mamą i wiele sytuacji ją zaskakuje. „Zobaczymy co z tego towarzystwa wyrośnie. Rodzicem jest się po raz pierwszy w życiu. Ja też się je cały czas się uczę. Czasem uciekam od niej w koncerty i rock and rolle. Ale generalnie ja po prostu kocham moje dzieci. I jak czasem siadamy z Markiem na pomazanej kanapie i się zastanawiamy: ile my tego towarzystwa sobie narobiliśmy! Tak jakoś ciasno… W domu jest tyle życia. Wiadomo, jest też bałagan, kociokwik i zupy pomidorowe”, wyznała Agnieszka Chylińska.

Gwiazda jest daleka od koloryzowania macierzyństwa. Według niej to cudowne doświadczenie, które momentami jest jednak bardzo trudne. „Nie ma co dorysowywać do rzeczywistości sielanki. Oczywiście, bywa pięknie, ale no niestety, bywa tragicznie! Jest to trud, ale to trud, za który jestem wdzięczna. Od momentu, kiedy mam dzieci, jestem bardziej uwrażliwiona na ludzi. Zanim dzieci pojawiły się w moim życiu byłam skupiona na sobie, doszukiwałam się w sobie problemów, a teraz nie mam czasu. Nie ma czasu na gwiazdorkę, bo ta ma wirusówkę, a ten znowu gdzieś się wywalił i normalne życie się dzieje. Ono daje mi oddech i poczucie, że jestem normalnym człowiekiem, a tylko bywam panią gwiazdą. Przede wszystkim mam rodzinę”, powiedziała wokalistka.

Jakiś czas temu Agnieszka Chylińska opowiedziała też o tym, że jej dzieci często zaskakują ją swoją dojrzałością. „Moje dzieci… To jest niezwykłe… Ja jak z nimi rozmawiam, to mam wrażenie, że rozmawiam z jakimiś trzydziestoletnimi osobami. No dzisiaj nawet schodzę, w domu panika, bo wiadomo – Wojewódzki, pakuję się etc. i jest słynna dla mnie rozmowa. Ja siedzę przy stole, jak zwykle migoty, zastanawiam się, a ten szuka Domestosu, te siedzą i ja tak siedzę, rozkminiam rzeczywistość, kontestuję, i jest rozmowa między moją 6-letnią Krystyną, a 8-letnią Esterą. I Krystyna do mnie mówi: Mamo, może byś tak sobie zrobiła różowe włosy, a Estera: Nie, nie, wydaje mi się, że wtedy będzie zbyt przerysowana. A ja tak siedzę i wiesz: Dobra, idę do swojego pokoju”, opowiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego.

Agnieszka Chylińska właśnie wydała swoją czwartą książkę dla dzieci. Zezia, miłość i bunt na statku to kolejna część przygód Zezi, którą polubili młodzi czytelnicy. 

Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Chylińska metamorfozy i fryzury
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!