Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskakujące zachowanie Agaty Dudy podczas wizyty w USA! 

To nagranie podbija internet!

VIVA! 26 września 2018 20:11
Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Para prezydencka przebywa w Stanach Zjednoczonych. Ta wizyta zdążyła się już odbić w mediach szerokim echem głównie z powodu dwóch wpadek. Pierwsza została uznana za dyplomatyczny skandal. W momencie podpisywania polsko-amerykańskiej deklaracji prezydent Polski stał, podczas gdy Donald Trump wygodnie siedział w fotelu. Z kolei druga była niewielką wpadką pierwszej damy. Doszło do niej, kiedy prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką wsiadali do limuzyny, która miała ich zawieźć do Białego Domu. W pewnym momencie but Agaty Dudy zsunął się z jej stopy... Jednak teraz zachowanie pierwszej damy wywołało spore kontrowersje! A jedno z nagrań stało się hitem sieci! 

Nagranie z udziałem Agaty Dudy stało się hitem sieci 

Od niedzieli prezydencka para znajduje się w Nowym Jorku. Okazuje się, że śladem prezydenta i pierwszej damy, Agaty Dudy podąża również grupa protestujących osób. „Konstytucja! Konstytucja!”, skandują. Na te okrzyki w dość nietypowy dla siebie sposób zareagowała małżonka prezydenta Polski. Tego nikt się nie spodziewał zwłaszcza, że Agata Duda dotychczas była dość... zachowawcza. 

Pod nagraniem zamieszczonym na Twitterze zawrzało. Niektórzy surowo komentują zachowanie  Agaty Dudy. Zdaniem internautów takie zachowanie nie przystoi pierwszej damie, zwłaszcza, że nie wiadomo, co było jego przesłaniem.

„Bezsilność, frustracja? Oj słabo z nerwami w pałacu prezydenckim”, „Cięta riposta, tylko że bez sensu ”, czytamy.

A Ty, jak odbierasz jej zachowanie?  

 

Agata Duda, Melania Trump, Andrzej Duda, Donald Trump
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.