Agata Duda kontuzjowana, Andrzej Duda
Fot. STEFAN MASZEWSKI/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Agata Duda nabawiła się poważnej kontuzji. Szczegóły ujawnił prezydent: „Bardzo jej to przeszkadza”

Pierwsza dama musiała zrezygnować z części obowiązków

Rafał Kowalski 8 maja 2021 09:59
Agata Duda kontuzjowana, Andrzej Duda
Fot. STEFAN MASZEWSKI/REPORTER

Wczoraj przy okazji niedawnych obchodów Dnia Strażaka Andrzej Duda wybrał się do Małopolski. Tam w gronie przedstawicieli niebezpiecznego zawodu mówił o tym, jak wiele Ochotnicza Straż Pożarna znaczy dla Polaków. W wystąpieniu prezydent wspomniał też o małżonce. Okazuje się, że Agata Duda nie mogła towarzyszyć mężowi w wyjeździe do Makowa Podhalańskiego.

Agata Duda ma kontuzję – szczegóły

Ze słów prezydenta Polski można wnioskować, że kilka dni temu doszło do nieszczęśliwego wypadku z udziałem Agaty Dudy. „Przede wszystkim chcę bardzo serdecznie podziękować w imieniu oczywiście moim własnym, ale także i w imieniu mojej małżonki Agaty i bardzo przeprosić, że nie może być dzisiaj z nami obecna”, powiedział do strażaków Andrzej Duda. „rosiła, żeby państwa bardzo serdecznie i gorąco pozdrowić i żeby przekazać z okazji Dnia Strażaka jej najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia. (…) Niestety, nie dała rady dzisiaj być z nami, z uwagi na kontuzję, której doznała z początkiem tego tygodnia”, dodał.

Wiele osób zastanawiało się, o jaki rodzaj kontuzji może chodzić. W końcu jeszcze w piątek na zdjęciu z jednego ze spotkań online Agata Duda wyglądała na zdrową i uśmiechniętą.

Prawdopodobnie chodzi jednak o wypadek związany z nogami – na fotografii widzimy Pierwszą Damę tylko od pasa w górę. „Niestety, póki co, bardzo jej to przeszkadza w normalnym wykonywaniu obowiązków, zwłaszcza w dłuższym staniu i dlatego nie może być dzisiaj z nami”, powiedział Andrzej Duda.

Mamy nadzieję, że Agata Duda już wkrótce poczuje się o wiele lepiej. 

CZYTAJ TEŻ: Andrzej Duda pożegnał Krzysztofa Krawczyka. Jego wpis wywołał prawdziwą burzę

Agata Duda kontuzjowana, nieobecna na Dniu Strażaka
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…