Agata Duda kontuzjowana, Andrzej Duda
Fot. STEFAN MASZEWSKI/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Agata Duda nabawiła się poważnej kontuzji. Szczegóły ujawnił prezydent: „Bardzo jej to przeszkadza”

Pierwsza dama musiała zrezygnować z części obowiązków

Rafał Kowalski 8 maja 2021 09:59
Agata Duda kontuzjowana, Andrzej Duda
Fot. STEFAN MASZEWSKI/REPORTER

Wczoraj przy okazji niedawnych obchodów Dnia Strażaka Andrzej Duda wybrał się do Małopolski. Tam w gronie przedstawicieli niebezpiecznego zawodu mówił o tym, jak wiele Ochotnicza Straż Pożarna znaczy dla Polaków. W wystąpieniu prezydent wspomniał też o małżonce. Okazuje się, że Agata Duda nie mogła towarzyszyć mężowi w wyjeździe do Makowa Podhalańskiego.

Agata Duda ma kontuzję – szczegóły

Ze słów prezydenta Polski można wnioskować, że kilka dni temu doszło do nieszczęśliwego wypadku z udziałem Agaty Dudy. „Przede wszystkim chcę bardzo serdecznie podziękować w imieniu oczywiście moim własnym, ale także i w imieniu mojej małżonki Agaty i bardzo przeprosić, że nie może być dzisiaj z nami obecna”, powiedział do strażaków Andrzej Duda. „rosiła, żeby państwa bardzo serdecznie i gorąco pozdrowić i żeby przekazać z okazji Dnia Strażaka jej najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia. (…) Niestety, nie dała rady dzisiaj być z nami, z uwagi na kontuzję, której doznała z początkiem tego tygodnia”, dodał.

Wiele osób zastanawiało się, o jaki rodzaj kontuzji może chodzić. W końcu jeszcze w piątek na zdjęciu z jednego ze spotkań online Agata Duda wyglądała na zdrową i uśmiechniętą.

Prawdopodobnie chodzi jednak o wypadek związany z nogami – na fotografii widzimy Pierwszą Damę tylko od pasa w górę. „Niestety, póki co, bardzo jej to przeszkadza w normalnym wykonywaniu obowiązków, zwłaszcza w dłuższym staniu i dlatego nie może być dzisiaj z nami”, powiedział Andrzej Duda.

Mamy nadzieję, że Agata Duda już wkrótce poczuje się o wiele lepiej. 

CZYTAJ TEŻ: Andrzej Duda pożegnał Krzysztofa Krawczyka. Jego wpis wywołał prawdziwą burzę

Agata Duda kontuzjowana, nieobecna na Dniu Strażaka
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.