Agata Duda kontuzjowana, Andrzej Duda
Fot. STEFAN MASZEWSKI/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Agata Duda nabawiła się poważnej kontuzji. Szczegóły ujawnił prezydent: „Bardzo jej to przeszkadza”

Pierwsza dama musiała zrezygnować z części obowiązków

Rafał Kowalski 8 maja 2021 09:59
Agata Duda kontuzjowana, Andrzej Duda
Fot. STEFAN MASZEWSKI/REPORTER

Wczoraj przy okazji niedawnych obchodów Dnia Strażaka Andrzej Duda wybrał się do Małopolski. Tam w gronie przedstawicieli niebezpiecznego zawodu mówił o tym, jak wiele Ochotnicza Straż Pożarna znaczy dla Polaków. W wystąpieniu prezydent wspomniał też o małżonce. Okazuje się, że Agata Duda nie mogła towarzyszyć mężowi w wyjeździe do Makowa Podhalańskiego.

Agata Duda ma kontuzję – szczegóły

Ze słów prezydenta Polski można wnioskować, że kilka dni temu doszło do nieszczęśliwego wypadku z udziałem Agaty Dudy. „Przede wszystkim chcę bardzo serdecznie podziękować w imieniu oczywiście moim własnym, ale także i w imieniu mojej małżonki Agaty i bardzo przeprosić, że nie może być dzisiaj z nami obecna”, powiedział do strażaków Andrzej Duda. „rosiła, żeby państwa bardzo serdecznie i gorąco pozdrowić i żeby przekazać z okazji Dnia Strażaka jej najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia. (…) Niestety, nie dała rady dzisiaj być z nami, z uwagi na kontuzję, której doznała z początkiem tego tygodnia”, dodał.

Wiele osób zastanawiało się, o jaki rodzaj kontuzji może chodzić. W końcu jeszcze w piątek na zdjęciu z jednego ze spotkań online Agata Duda wyglądała na zdrową i uśmiechniętą.

Prawdopodobnie chodzi jednak o wypadek związany z nogami – na fotografii widzimy Pierwszą Damę tylko od pasa w górę. „Niestety, póki co, bardzo jej to przeszkadza w normalnym wykonywaniu obowiązków, zwłaszcza w dłuższym staniu i dlatego nie może być dzisiaj z nami”, powiedział Andrzej Duda.

Mamy nadzieję, że Agata Duda już wkrótce poczuje się o wiele lepiej. 

CZYTAJ TEŻ: Andrzej Duda pożegnał Krzysztofa Krawczyka. Jego wpis wywołał prawdziwą burzę

Agata Duda kontuzjowana, nieobecna na Dniu Strażaka
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.