Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski spodziewają się dziecka?!

Jedno zdjęcie wywołało fale spekulacji

Redakcja VIVA! 19 sierpnia 2020 11:54
Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska
Fot. TRICOLORS/East News

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Są dla siebie ogromnym wsparciem i motywacja. Rzadko wypowiadają się publicznie na temat swojego związku. Fani gwiazdorskiej pary z kibicują tej relacji i z zapartym tchem śledzą ich losy. Spekulowano już na temat ślubu Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. A teraz uwagę wielbicieli par zwróciło zdjęcie ukochanej aktora, które zamieścił w mediach społecznościowych. Sugerują, że para spodziewa się dziecka.

Wspólna przyszłość Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska poważnie myślą o wspólnej przyszłości.

,,Nie chcę zapeszać, ale wydaje mi się, że jesteśmy na dobrej drodze do wspaniałych rzeczy, które nas mogą spotkać w życiu", mówił rok temu Mikołaj Rozenrski w rozmowie z magazynem Show.

Potem magazyn Świat i Ludzie donosił, że para planowała ślub za granicą. Jednak przez pandemię koronawirusa zdecydowali się go przełożyć. Fani mocno im kibicują i skrupulatnie przyglądają się zdjęciom, które zakochani zamieszczają w sieci. Teraz ich zainteresowanie skupiło się na zdjęciu, jakie aktor zamieścił kilka dni temu na swoim Instagramie. Możemy na nim podziwiać Adrianę Kalską skąpaną w promieniach zachodzącego słońca.

,,Był zachód słońca ...Ona tańczyła na łące ..ja robiłem zdjęcie i przyleciało ufo ...chyba 🙄😂 ..albo nie wiem ...duży robak świętojański 🤔 Tak czy siak ...modelka uratowała to zdjęcie 🤓👊❤️ Miłego weekendu Kochani", napisał Mikołaj Roznerski.

Fani zaczęli dopatrywać się na fotografii ciążowego brzuszka! ,,A moze tam się kryje mala Ada albo mały Mikołaj ❤️😎?", ,,A może dzieciątko się zagnieździło ❤️", ,,Będzie bejbis", ,,A moze cos w tym brzuchu sie kryje.... ", czytamy pod zdjęciem.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzieńdoberek🤓👊☺️💪

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.