Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Telekamery 2020
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Mikołaj Roznerski zachwycił fanów miłosnym wyznaniem!

Odbierając nagrodę zwrócił się do ukochanej

Olga Figaszewska 11 marca 2021 11:15
Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Telekamery 2020
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Za nami gala Telekamer 2021. Wśród zwycięzców znalazł się Mikołaj Roznerski. Aktor trzykrotnie był nagradzany za rolę w serialu M jak miłość, teraz otrzymał Złotą Telekamerę. W trakcie przemówienia trudno było mu było powstrzymać emocje. Ze sceny zwrócił się do ukochanej, Adriany Kalskiej. Wyznanie aktora poruszyło fanów.

Mikołaj Roznerski na gali Telekamer 2021

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski od kilku lat tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Poznali się na planie serialu M jak miłość. Od tamtej pory są nierozłączni. Para rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Swój związek przez długi czas zachowywali w tajemnicy. Ujawnili go dopiero w marcu 2018 roku. Mikołaj Rozerski i Adriana Kalska są dla siebie ogromnym wsparciem, a ich relacja opiera się na przyjaźni.

Para pojawiła się wspólnie na rozstaniu nagród Telekamer 2021. Para wyglądała zjawiskowo. Jednak o nie ich stylizacje przykuły uwagę fanów! Odbierając nagrodę Mikołaj Roznerski wygłosił poruszające podziękowanie. Zwrócił się do swojej wybranki i synka, który jest owocem jego poprzedniego związku. „Kocham Cię, Aduś! I kocham cię Antoś”, mówił. Aktor opublikował także na Instagramie wspólne zdjęcie z ukochaną z gali rozdania nagród, które opatrzył obszernym wpisem.

Mikołaj Roznerski na gali wręczenia Telekamer 2021

Mikołaj Roznerski, 2021 Telekamery
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

„Drodzy. To ja Rozner. Chciałbym podziękować tutaj gdy emocje już lekko opadły, chociaż wciąż są ogromne Bo jak widzieliście dziś na scenie zeżarło mnie, pierwszy raz w życiu mnie tak zeżarlo, że nie mogłem wydusić przez chwile słowa. Dziękuje Wam widzom za trzykrotne nagrodzenie mnie Telekamerą Teletygodnia. Dziękuję redakcji Teletygodnia. Dziękuje produkcji M jak miłość i producentom za to, że dostałem szanse zaistnienia dla telewizyjnej publiczności. Dziękuje scenarzystom za to, że tworzą moja postać tak abym miał ciągłe wyzwania (...)  Dziękuję mojej Adusi za to, że mnie wspiera. Dziękuje mojemu synkowi Antosiowi. Dedykuję tę nagrodę moim najbliższym, mojej Rodzinie, która jest ze mnie dumna", wyznał.  
 
,,Jak przyjechałem tu do Warszawy 15 lat temu po ukończeniu szkoły teatralnej z tekturowa walizką patrząc na Pałac Kultury nawet przez myśl mi nie przeszło , że znajdę się tu gdzie się znalazłem", zakończył swój wpis. 

Wspólne zdjęcie z ukochanym zamieściła także Adriana Kalska. Aktorka nie kryje dumy. ,,Złoty chłopak. Gratuluję wszystkim laureatom, ale najbardziej Mojemu", dodała.  

Serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.