Adam Strycharczuk
Fot. Instagram @adam_strycharczuk
O TYM JEST GŁOŚNO

Adam Strycharczuk zwycięzcą 12. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W ostatnim odcinku wcielił się w rolę Violetty Villas

Olga Figaszewska 24 listopada 2019 07:40
Adam Strycharczuk
Fot. Instagram @adam_strycharczuk

W finale nie miał sobie równych. Adam Strycharczuk sięgnął po główną nagrodę w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Na co przeznaczył wygraną? 

Adam Strycharczuk zwycięzcą 12. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Adam Strycharczuk w ostatnim odcinku show wcielił się w postać Violetty Villas i... zachwycił publiczność. O zwycięzcy 12. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo pisaliśmy tutaj. Youtuber otrzymał nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych i przekazał ją Lenie Szczepańskiej z Fundacji Zdążyć z Pomocą.

Wielbiciele show nie mają wątpliwości, że to historyczny występ. Utwór wykonany przez Adama Strycharczuka - List do matki dostarczył internautom niesamowitych emocji.  

,,Historyczny występ. Jak dla mnie przebił każdą inną poprzednią rolę kobiecą wykonaną przez faceta w historii programu!", ,,Niesamowite jest to, że to wykonanie jest hołdem dla zmarłej mamy Adama. Na żywo ledwo powstrzymałem swoje wzruszenie. Dzięki temu występowi zrozumiałem, jak bardzo ważna jest dla mnie moja mama. Dziękuję Ci za to, Adamie", ,,Na Violetcie Villas się najlepsze wokalistki wykładają, a Adam, będąc mężczyzną, sprawiał wrażenie, jakby to nie był dla niego żaden wysiłek. Niewiarygodne...", piszą fani pod nagraniem występu artysty na Youtubie. 

Ale sam zwycięzca długo nie wierzył w swoją wygraną. 

,,Ale jaja! Dziękuję moim towarzyszom w doli i niedoli, którzy wspierali mnie cały czas (…), że zacząłem wierzyć w siebie i dziękuję jury. Dziękuję telewidzom, publiczności, dziękuję za wsparcie, dziękuję Endemolowi, Polsatowi za tak wspaniałe przedsięwzięcie", powiedział po wszystkim. 

Drugie miejsce zajęła Emilia Komarnicka–Klynstra, trzecie Ewelina Lisowska, a czwarte miejsce należało do Łukasza Zagrobelnego. 

 Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…