Orły
Fot. Maciej Zienkiewicz/AG
Z ŻYCIA GWIAZD

82-letnia Maja Komorowska zachwyca formą i figurą. Aktorka pokazała zdjęcia z plaży

„Czas nad morzem mobilizuje!”

Rafał Kowalski 1 sierpnia 2020 19:40
Orły
Fot. Maciej Zienkiewicz/AG

Wiele młodszych koleżanek mogłoby pozazdrościć Mai Komorowskiej talentu, ról, nagród, ale i formy! Okazuje się, że 82-letnia aktorka uhonorowana w tym roku Orłem 2020 za całokształt dokonań, trenuje od czasu do czasu. Dla gwiazdy ważny jest ruch nawet podczas odpoczynku nad morzem…

Maja Komorowska  na plaży – zdjęcia

W ostatni piątek aktorka dodała na swoje media społecznościowe galerię zdjęć wykonanych nad polskim morzem. „Przy tym wielkim niepokoju, jaki nam towarzyszy, czas nad morzem mobilizuje. Trzeba zebrać energię na rok, który nie będzie łatwy. Jutro Warszawa. Dziękuję Małgosi za zdjęcia!”, napisała pod nimi Maja Komorowska.

Zaskoczeni piękną figurą i energią gwiazdy fani komplementowali ją bez końca. „Powaliło mnie, jesteś cudowna  mobilizujesz!”; „Co za nogi, boskie!”; „Absolutnie wspaniała Pani Profesor. Promienieje pięknem zewnętrznym i wewnętrznym." – to tylko niektóre z wpisów, które znaleźliśmy pod zdjęciami.

Przypomnijmy, że w jednym z wywiadów Maja Komorowska zdradziła, skąd bierze siłę. "Myślę, że na to składa się wiele spraw. Najwcześniejsze dzieciństwo, dom z jego wartościami, ludzie, których spotykamy po drodze, praca, sytuacje trudne, które musimy przejść i dać sobie z nimi radę. Ważne jest też po prostu znalezienie sposobu na siebie – i w życiu, i w sztuce. Ktoś bliski powiedział mi kiedyś, że można sobie wyobrazić, iż na początku drogi dostajemy swoje karty i tymi kartami musimy grać. Najlepiej, jak potrafimy", mówiła gwiazda w Urodzie Życia dodając, że ważne są dla niej też życzliwość i poczucie humoru.

Poniższe zdjęcia zasługują na dalszą uwagę, oklaski i – mamy nadzieję – będą inspiracją dla innych. Pani Maju, nieustannie uwielbiamy za wszystko! 

Przy tym wielkim niepokoju, jaki nam towarzyszy, czas nad morzem mobilizuje. Trzeba zebrać energię na rok, który nie będzie łatwy. Jutro Warszawa. Dziękuję Małgosi za zdjęcia!

Opublikowany przez Maję Komorowską Piątek, 31 lipca 2020

Maja Komorowska na spotkaniu
Fot. Akpa

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.