Henryk Talar
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

74-letni Henryk Talar został ojcem?! Aktor skomentował doniesienia mediów!

„Przypuszczałem, że może stać się tak, jak się stało...”

Rafał Kowalski 16 stycznia 2020 17:52
Henryk Talar
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Szarlej z powieści Narrenturm, Johann Heimann w Polskich Drogach czy Kuraś w Klerze – za te ekranowe kreacje pokochali go widzowie. Ale 74-letni Henryk Talar od trzech miesięcy - według Se.pl - spełnia się w najważniejszej roli życia. Znany i lubiany aktor według rewelacji dziennika został bowiem tatą! Co powiedział na temat powiększenia rodziny? Najpierw gwiazdor faktycznie podzielił się radosną informacją, ale potem... zdementował ją!

Henryk Talar został ojcem? Komentarz aktora

Odtwórca około 80 ról był gościem ostatniej konferencji Telewizji Polskiej. Podczas spotkania z dziennikarzami, jedna z redaktorek zapytała Henryka Talara, jak się czuję. Aktor przyznał, że ma wiele energii, a to za sprawą szkraba, który pojawił się w rodzinie. Przeprowadzająca wywiad zasugerowała, że chodzi o wnuka, jednak odpowiedź ją zaskoczyła. „Dziękuję, z moją kondycją wszystko dobrze. Mam teraz trzymiesięcznego syna, więc rozpiera mnie energia”, wyznał z radością Henryk Talar Super Expressowi. „Idę drogą Karola Strasburgera”, dodał żartobliwie. Przypomnijmy, że 72-letni prowadzący Familiady również niedawno został tatą.

Czy aktor rzeczywiście został ojcem? „Oficjalnie dementuję. Nie zostałem trzy miesiące temu ojcem! Nie byłoby w tym nic zdrożnego, a nawet otarłoby się o cud, gdybym został ojcem w wieku 75 lat”, wyznaje Henryk Talar w rozmowie z portalem Fakt.

„[...] Po prawie godzinnej rozmowie z pewną dziennikarką na temat Archiwisty, poprosiłem o ostatnie pytanie, chcąc zakończyć tę mało satysfakcjonującą rozmowę. Padło pytanie, zamykające rozmowę o sztuce: Pana życiowe osiągniecie? W odpowiedzi połączyłem moją prawdę (ojcostwo) z tym, po co zostało zadane to pytanie. Żeby trochę porechotać i dostosować się do odbioru. Przypuszczałem, że może stać się tak, jak się stało...”, wytłumaczył aktor. Na łamach Faktu dodał również, że nikt nie potwierdził jego słów, stąd zamieszanie w mediach.

Henryk Talar wychowanie jednego dziecka ma już za sobą. Aktor jest ojcem Zuzanny Talar-Sulowskiej – znanej scenarzystki. Jak sam przyznaje jednak, nie był dla niej najlepszym opiekunem. „Był czas, że aktorstwu poświęciłem się bezgranicznie. Sam przyznaję, że okres dorastania mojej córki Zuzanny pamiętam jak przez mgłę. Jednego, czego żałuję, to że nie spisałem się jako ojciec”, powiedział Henryk Talar w rozmowie z SE.pl.

Henryka Talara można oglądać w nowym serialu Telewizji Polskiej pod tytułem Archiwista. 

Henryk Talar
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.