Alexandra Hildebrand
Fot. ASSOCIATED PRESS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

61-letnia dyrektorka Muzeum Muru Berlińskiego jest w ósmej ciąży!

,,W pewnym wieku znamy swoje wartości i możemy traktować ciążę jako niezwykły dar"

Redakcja VIVA! 5 czerwca 2020 15:57
Alexandra Hildebrand
Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Jej historię opisują wszystkie media. O Alexandrze Hildebrandt, artystce i dyrektorce Muzeum Muru Berlińskiego zrobiło się głośno po tym, jak ogłosiła, ze spodziewa się ósmego dziecka. 61-latka powita na swoje maleństwo pod koniec lipca.

Alexandra Hildebrandt w ósmej ciąży

Kobiety coraz częściej decydują się na późne zajście w ciąże. Janet Jackson, Madonna, Monica Bellucci, Mariah Carey, Celine Dion urodziły swoje pociechy po 40. roku życia. Ale temat dojrzałego macierzyństwa wciąż wzbudza wiele emocji. Tymczasem 61-letnia artystka i działaczka polityczna z Niemiec spodziewa się swojego ósmego dziecka. Alexandra Hildebrandt w rozmowie ze stacją RTL opowiedziała o swoich doświadczeniach.

„Wierzę, że rodzice, którzy mają za sobą więcej doświadczenia życiowego, są innymi rodzicami niż ci bez takich doświadczeń. W pewnym wieku znamy już swoje wartości i wiemy, co jest ważne. W dodatku możemy traktować ciążę jako niezwykły dar, ona więcej dla nas znaczy", mówiła.  

Dyrektorka Muzeum Muru Berlińskiego piątkę swoich dzieci urodziła po ukończeniu 50. roku życia. W rozmowie z mediami wyznała, że późne ciąże zawdzięcza dobrym genom. Dba o swoją dietę i regularnie ćwiczy.

„Wszystko jest względne. To nie jest tylko kwestia wieku, ale też ogólnego zdrowia i kondycji fizycznej Uprawiam dużo sportów i staram się zdrowo odżywiać. Mam też z pewnością dobre geny. No i dużo się modlimy”, dodała.

Artystka nie wyklucza, że w przyszłości jej rodzina znów się powiększy.  „Nie wiem, czy to dziecko będzie ostatnie”, wyznała. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.