54-letnia Brigitte Nielsen w ciąży
Fot. Instagram/@realbrigittenielsen
O NIEJ JEST GŁOŚNO

55-letnia była żona Sylvestra Stalonne’a jest w ciąży

Fani Brigitte Nielsen są zaskoczeni!

Olga Figaszewska 29 maja 2018 13:00
54-letnia Brigitte Nielsen w ciąży
Fot. Instagram/@realbrigittenielsen

Była żona Sylvestra Stalonne’a jest w ciąży! Gdy sieci pojawiły się informacje, że Brigitte Nielsen spodziewa się dziecka, fani nie kryli swojego zaskoczenia. Wszystko za sprawą jej wieku! W dzisiejszych czasach późne macierzyństwo nie wydaje się niczym szokującym. Jednak wciąż dla pewnej grupy osób, wciąż pozostaje to przeszkodą.

Brigitte Nielsen jest w piątej ciąży

55-letnia gwiazda spodziewa się swojego piątego dziecka! Była supermodelka lat 80’tych podzieliła się z fanami cudowną wiadomością za pośrednictwem Instagrama. Zamieściła swoje zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym już brzuszkiem. „Rodzina się powiększa”, napisała.

Fani Brigitte Nielsen byli wyraźnie zaskoczeni. Nie spodziewali się, że w tym wieku kobieta zdecyduje się na ciążę. Dla niektórych osób wciąż późne macierzyństwo jest czymś kontrowersyjnym, na szczęście nie dla wielbicieli gwiazdy. W większości cieszą się oni szczęściem Brigitte i nie roszczą sobie prawa do oceny decyzji.

Ojcem dziecka aktorki jest młodszy o 15 lat model i barman Mattia Dessi, z którym związana jest od 2006 roku. Wcześniej Brigitte była czterokrotnie zamężna. Niestety jej związki nie przetrwały próby czasu, z różnych względów. „Dzięki niemu stanęłam na własnych nogach, jestem szczęśliwa. Wcześniej miałam depresję, próbę samobójczą, 'leczyłam się' alkoholem i psychotropami. Dziś pomagam kobietom, które zastanawiają się, jak ja kiedyś, co zrobić z życiem”, wyznała w jednym z wywiadów. Modelka ma już czterech synów. Czy teraz powita na świecie upragnioną córeczkę?  

 

❤️ @realbrigittenielsen @greggormanphoto #tbt #brigitte #nielsen #photo #photography #photoart

Post udostępniony przez Brigitte Nielsen (@realbrigittenielsen)

 

 

family throw back ❤️ #brigitte #tbt #nielsen #proudmom

Post udostępniony przez Brigitte Nielsen (@realbrigittenielsen)

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.