54-letnia Brigitte Nielsen w ciąży
Fot. Instagram/@realbrigittenielsen
O NIEJ JEST GŁOŚNO

55-letnia była żona Sylvestra Stalonne’a jest w ciąży

Fani Brigitte Nielsen są zaskoczeni!

Olga Figaszewska 29 maja 2018 13:00
54-letnia Brigitte Nielsen w ciąży
Fot. Instagram/@realbrigittenielsen

Była żona Sylvestra Stalonne’a jest w ciąży! Gdy sieci pojawiły się informacje, że Brigitte Nielsen spodziewa się dziecka, fani nie kryli swojego zaskoczenia. Wszystko za sprawą jej wieku! W dzisiejszych czasach późne macierzyństwo nie wydaje się niczym szokującym. Jednak wciąż dla pewnej grupy osób, wciąż pozostaje to przeszkodą.

Brigitte Nielsen jest w piątej ciąży

55-letnia gwiazda spodziewa się swojego piątego dziecka! Była supermodelka lat 80’tych podzieliła się z fanami cudowną wiadomością za pośrednictwem Instagrama. Zamieściła swoje zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym już brzuszkiem. „Rodzina się powiększa”, napisała.

Fani Brigitte Nielsen byli wyraźnie zaskoczeni. Nie spodziewali się, że w tym wieku kobieta zdecyduje się na ciążę. Dla niektórych osób wciąż późne macierzyństwo jest czymś kontrowersyjnym, na szczęście nie dla wielbicieli gwiazdy. W większości cieszą się oni szczęściem Brigitte i nie roszczą sobie prawa do oceny decyzji.

Ojcem dziecka aktorki jest młodszy o 15 lat model i barman Mattia Dessi, z którym związana jest od 2006 roku. Wcześniej Brigitte była czterokrotnie zamężna. Niestety jej związki nie przetrwały próby czasu, z różnych względów. „Dzięki niemu stanęłam na własnych nogach, jestem szczęśliwa. Wcześniej miałam depresję, próbę samobójczą, 'leczyłam się' alkoholem i psychotropami. Dziś pomagam kobietom, które zastanawiają się, jak ja kiedyś, co zrobić z życiem”, wyznała w jednym z wywiadów. Modelka ma już czterech synów. Czy teraz powita na świecie upragnioną córeczkę?  

 

❤️ @realbrigittenielsen @greggormanphoto #tbt #brigitte #nielsen #photo #photography #photoart

Post udostępniony przez Brigitte Nielsen (@realbrigittenielsen)

 

 

family throw back ❤️ #brigitte #tbt #nielsen #proudmom

Post udostępniony przez Brigitte Nielsen (@realbrigittenielsen)

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…