Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata
O TYM SIĘ MÓWI

Doda nie potrafiła ukryć łez na scenie. Spełniło się jej marzenie!

To był poruszający występ dwóch artystek

Olga Figaszewska 22 maja 2022 12:04
Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata

Dla Dody był to wyjątkowy wieczór. Artystka świętowała 20-lecie kariery scenicznej. Nie obyło się bez wzruszeń. Udział w wydarzeniu podczas Polsat SuperHit Festiwal wzięli: Justyna Steczkowska, Dawid Kwiatkowski, Michał Wiśniewski, a także Beata Kozidrak! Duet z wokalistką zespołu Bajm poruszył Dodę. Artystka nie potrafiła ukryć łez.

20-lecie kariery artystycznej Dody

Doda zorganizowała dla swoich fanów prawdziwą, muzyczną ucztę. Gwiazda od lat zachwyca na polskiej scenie. Podczas Polsat SuperHit Festiwal świętowała 20-lecie kariery! Artystka podzieliła się widzami swoimi przemyśleniami. Jej słowa poruszają.

„Nauczyłam się, że w ogóle do niego nie pasuję, choć uchodzę za gracza wytrawnego, a niektóre zasady sama wymyśliłam. Mam swoją wizję, artystyczny plan na siebie od zawsze, ale każdy, kto mnie zna, wie, że to jest totalny mit, że sława i poklask są dla mnie najważniejsze. Przypominam wam, że od ośmiu lat jestem zbanowana w telewizji w Sopocie za to, że nie pozwoliłam obrażać mojej rodziny na jej antenie. Nigdy nie wyrzekałam się siebie na rzecz profitów czy kariery, dlatego droga była ciężka, bo ludzie potrafią być bardzo pamiętliwi, jak się im przeciwstawi. [...] Dla prawdziwej miłości oddałabym też wszystko, bo wtedy wszystko, co ważne już bym miała. Tej prawdziwej nie było dane mi doznać, choć kochałam całą sobą, to nie doznałam spokoju i prawdy. Mówi się, że ten, kto ma pasję, ma wszystko. I choć w życiu napisałam i zadedykowałam wiele piosenek mężczyznom, którym oddałam całe serce, to marzę o tym, żeby ktoś zadedykował piosenkę i mi”, mówiła [cytat za dziennikbałtycki.pl].

Zobacz też: Doda i Justyna Steczkowska na jednej scenie! Artystki zaśpiewały razem „Znak pokoju”

Doda, Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal 2022
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Doda, Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal 2022
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Beata Kozidrak w wyjątkowym duecie z Dodą

Fani artystki mogli usłyszeć jej przeboje, które wykonała wspólnie ze wspaniałymi gośćmi. Wraz z Justyną Steczkowską zachwycała w piosence „Znak pokoju”, a z Michałem Wiśniewskim – „Nie daj się”. Na scenie nie mogło zabraknąć Beaty Kozidrak. Wspólnie wykonały utwór „Dwie bajki”.  Dla fanów obu gwiazd było to spełnienie marzeń. Występ poruszył także Dodę, która nie potrafiła ukryć łez.  

Widać było, duet z Beatą Kozidrak sprawia jej ogromną radość i to muzyczne spotkanie wiele dla niej znaczy. „Spełniasz moje największe marzenia z dzieciństwa”, mówiła. 

Posłuchajcie tego niesamowitego występu!

Czytaj też: Plejada gwiazd w odważnych stylizacjach na Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie

Doda, Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal 2022
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Doda, Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal 2022
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.