Ania Karwan
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Nie tylko Anna Karwan. Poznaliśmy pierwszych uczestników nowej edycji Tańca z Gwiazdami!

Kto sprawdzi się na parkiecie?

Gabriela Czernecka 20 stycznia 2020 17:40
Ania Karwan
Fot. Instagram

Kto weźmie udział w 11. edycji Tańca z Gwiazdami? Anna Karwan to pierwsza oficjalna uczestniczka kolejnej edycji tanecznego show. A kto oprócz niej powalczy o Kryształową Kulę na tanecznym parkiecie? Poznaliśmy nazwiska kolejnych gwiazd! 

11. edycja Tańca z Gwiazdami: uczestnicy

Pierwszą uczestniczką 11. edycji Tańca z Gwiazdami została Anna Karwan. O jej udziale w tanecznym show poinformowano w finałowym odcinku dziesiątej, jubileuszowej edycji programu. „Do tej pory przekazywałam Wam emocje moim śpiewem, teraz chciałbym tańcem”, powiedziała piosenkarka.

Za pośrednictwem oficjalnego profilu show na Instagramie dowiedzieliśmy się, że pierwszym potwierdzonym uczestnikiem Tańca z Gwiazdami jest aktor Marcin Bosak! „Pierwszym oficjalnie potwierdzonym uczestnikiem 11.edycji @tanieczgwiazdami jest aktor filmowy, teatralny i serialowy @bosak.marcin. Przez wiele lat trenował karate. Jego idolem był Bruce Lee. Poza aktorstwem, Jego pasją jest gra na gitarze #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #marcinbosak”, czytamy pod zdjęciem.

Do grona gwiazd, które chcą sprawdzić, czy mają talent taneczny, dołączyła Edyta Zając! „Czy wiecie, że zanim zaczęła karierę w modelingu, przez 7 lat śpiewała w zespole dziecięcym?!”, pytają twórcy show. „Kocha zwierzęta! Miała nawet gęś o imieniu Casper. Dziś ma wspaniałą przyjaciółkę Lani – rasy Cavalier King Charles Spaniel”, czytamy na Instagramie TzG.

Kto jeszcze weźmie udział w programie? „Oto i on! Aktor i kabareciarz Bogdan Kalus. Planował zostać ogrodnikiem, a potem muzykiem. Jako nastolatek miał nawet swój zespół muzyczny i grał na perkusji. Kocha podróże, najchętniej do Azji. Teraz czeka go niezapomniana podróż do świata tańca”.

Kto weźmie udział w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”?

Kilka tygodni temu Super Express ujawnił, że swoje umiejętności taneczne ma zaprezentować również Julia Wieniawa. Aktorka ma być najlepiej opłacaną gwiazdą tej edycji TzG. Zdaniem tabloidu, za każdy odcinek otrzyma 30 tysięcy złotych. Podobno miała pojawić się w jesiennej odsłonie show, ale odmówiła ze względu na nadmiar obowiązków: „Ja bardzo chcę iść do „Tańca z gwiazdami”. Do tej pory miałam propozycje, ale nie znalazłam czasu. Chciałam się skupić na kwestiach takich czysto zawodowych. Ale może kiedyś, już niebawem”, miała powiedzieć.

Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Jak dowiadujemy się z portalu Pudelek, do grona gwiazd, które zaprezentują swoje umiejętności taneczne, dołączy modelka Karolina Gilon, prowadząca show Love Island. Na parkiecie mamy zobaczyć również Huberta Kacperskiego, lepiej znanego jako Ronnie Ferrari.

Tygodnik Party nie wyklucza, że w programie pojawi się też Daniel Borzewski – jednak ze względu na to, że jest profesjonalnym tancerzem, tegoroczny Mister Polski miałby uczyć jedną z gwiazd.

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że kolejnymi uczestnikami show mają być reżyser Patryk Vega i aktor Tomasz Oświeciński. Do programu ma także powrócić Ola Jordan, która na chwilę zniknęła z tanecznego show z powodu ciąży. Jak informował portal Pudelek, uczestniczką TzG miała być też Sara Boruc, jedna z najpopularniejszych polskich WAGs. Projektantka biżuterii zdementowała jednak te plotki.

Kto jeszcze weźmie udział w 11. edycji Tańca z Gwiazdami? Dowiemy się już niebawem! 

Patryk Vega, VIVA!
Fot. Krzysztof Opaliński

Ola Jordan
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.