Szpak, Gospodarek
Fot. Maciej Czajkowski / Studio69 / Forum/ VIVA czerwiec 2017. Zuza Krajewska
O tym się mówi!

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Skontaktował się z nim jej syn

Co powiedział mu Krzysztof Gospodarek?

Aleksandra Frankowska 29 maja 2023 11:52
Szpak, Gospodarek
Fot. Maciej Czajkowski / Studio69 / Forum/ VIVA czerwiec 2017. Zuza Krajewska

Podczas sopockiego koncertu, Michał Szpak zelektryzował publiczność nie tylko czarną, lateksową suknią. Wrażenie zrobiły przede wszystkim utwory, które wybrał. Zaśpiewał między innymi piosenkę Violetty Villas, w efekcie czego odezwał się do niego syn zmarłej wokalistki, Krzysztof Gospodarek.

ZOBACZ TEŻ: Ogromna suknia i wijący się pod nią tancerze. Michał Szpak zaskoczył sopocką publiczność

Michał Szpak w utworze Violetty Villas

Podczas Polsat SuperHit Festiwal, Michał Szpak na scenie zrobił prawdziwe show. Artysta wykonał piosenki swoich muzycznych idolek, między innymi Kory oraz Violetty Villas. Na scenie zaprezentował się w ogromnej, lateksowej sukni w czarnym kolorze. Wykonując w niej piosenkę Villas pt. „Mechaniczna lalka” porwał publiczność. Jego występ zwrócił również uwagę syna zmarłej wokalistki.

Michał Szpak, Sopot 2023 w sukni
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Krzysztof Gospodarek reaguje na występ Szpaka

Bez wątpienia występ Michała Szpaka przejdzie do historii. Publiczność była zachwycona całym show oraz głosem artysty. Występ był zachwycający. Zwrócił on również uwagę syna Violetty Villas, Krzysztofa Gospodarka, który osobiście odezwał się do Michała Szpaka po koncercie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Szpak wspomina o ponownym udziale w Eurowizji. ''Już wtedy należała ci się wygrana''

"Dostaję wiadomość od syna Violetty, pana Krzysztofa Gospodarka, owszem jest wzrusz, kiedy ktoś tak jej bliski docenia — dziękuję!"— napisał Michał Szpak na Instagramie.

Gospodarek
Fot. Maciej Czajkowski / Studio69 / Forum/

Szpak uwielbia szokować. To jeden z jego elementów obowiązkowych, dlatego lateksowa suknia nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Artysta skomentował również swój sceniczny wizerunek.

"To, że lubię "d********ć" stylizacją… cóż, to kolejny mój ulubiony "zawód". Życie jest zbyt krótkie, by nie realizować tego, co przyniesie wyobraźnia. Kiedyś ktoś to odkryje na nowo. Bez tego nie byłoby też pełni mnie, a skromność zostawiam sobie na codzienne życie" – dodał. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?