Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi!

Michał Szpak wspomina o ponownym udziale w Eurowizji. ''Już wtedy należała ci się wygrana''

Muzyk zajął 8. miejsce w 2016 roku

Aleksandra Frankowska 14 maja 2023 19:57
Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Eurowizyjne emocje wciąż się utrzymują. Tegoroczna reprezentantka Blanka Stajkow z utworem „Solo” zajęła 19. miejsce. W mediach trwają spekulacje, kto w imieniu naszego kraju pojawi się na 68. Konkursie Piosenki Eurowizji. Michał Szpak zabrał głos w tej sprawie.

ZOBACZ TEŻ: Eurowizja 2023: Blanka zabrała głos po finale konkursu. Zwróciła się do swoich fanów

Michał Szpak pojedzie na Eurowizję w 2024 roku?

To już drugi raz, kiedy szwedzka wokalistka Loreen wygrywa konkurs Eurowizji. W 2012 roku udało jej się to z utworem „Eurphoria”, teraz „Tattoo”. To pierwsze kobieta w historii, której się to udało. Niewątpliwie to ogromny sukces. Wszyscy teraz zastanawiają się, kto będzie reprezentował Polskę w konkursie w 2024 roku. Głos w tej sprawie zabrał Michał Szpak, który w 2016 roku zajął w konkursie 8. miejsce.

Wokalista zapytał fanów na swoim Instagramie, czy uważają, że powinien ponownie wziąć udział w konkursie. Ich reakcja była wyjątkowa.

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak o Eurowizji w Szwecji

Wielu fanów Szpaka domaga się wręcz kolejnego udziału wokalisty w Eurowizji. Jego występ został mocno zauważony w Europie, dzięki czemu zajął aż 8. miejsce. Jeden z fanów wokalisty w zabawny sposób podsumował dwukrotne zwycięstwo Loreen w konkursie Eurowizji.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Eurowizja 2023: Szwecja zwycięża tegoroczny konkurs! Jak wypadła reprezentująca Polskę Blanka?

Powinien być [zakaz powrotów na Eurowizję — przyp. red.], ale tylko w przypadku wygranej. Niech nie wprowadzają zakazu pochopnie, póki Szpak nie wróci— podsumował w sieci.

Loreen, Eurowizja 2023, 13.05.2023
Fot. OLI SCARFF/AFP/East News

Myślicie, że Michał Szpak ponownie weźmie udział w preselekcjach? 

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.