Blanka, Eurowizja 2023, 13.05.2023
Fot. Aaron Chown/Press Association/East News
O tym jest głośno

Eurowizja 2023: Blanka zabrała głos po finale konkursu. Zwróciła się do swoich fanów

„Chcę wam z całego serca podziękować za całe wsparcie”

Marta Nawacka 14 maja 2023 12:01
Blanka, Eurowizja 2023, 13.05.2023
Fot. Aaron Chown/Press Association/East News

67. finał Eurowizji odbył się w nocy z 13 na 14 maja. Na scenie nie brakowało wielkich emocji. Ostatecznie konkurs zwyciężyła Loreen ze Szwecji, a nasza reprezentantka zajęła 19. miejsce. Tuż po ogłoszeniu wyników Blanka zdecydowała się zabrać głos i zwróciła się do swoich fanów dziękując im za okazane wsparcie.

Eurowizja 2023: kto wygrał? Które miejsce zajęła Blanka?

Finał 67. Konkursu Piosenki Eurowizji 2023 już za nami. Na scenie w Liverpoolu Polskę reprezentowała Blanka Stajkow z piosenką „Solo”. W tum roku najlepsza okazała się szwedzka wokalistka Loreen, która otrzymała największą ilość głosów od jury i telewidzów. W finale Blanka wystąpiła jako czwarta. Ostatecznie zajęła 19. miejsce i zdobyła 93 punkty, w tym 81 od widzów.

Na scenie zmierzyli się wykonawcy z 26 krajów. O zwycięstwie decydowały głosy jurorów z krajowych komisji, a także głosowanie telewidzów. Po ogłoszeniu wyników nasza reprezentantka, Blanka, zdecydowała się zabrać głos i podziękować swoim fanom.

Czytaj też: Blanka apeluje przed finałem Eurowizji. Wspomniała o tym, co dzieje się za kulisami

Blanka, Eurowizja 2023, 13.05.2023
Fot. Aaron Chown/Press Association/East News

Blanka, Eurowizja 2023, 13.05.2023

Eurowizja 2023: Blanka zabrała głos po ogłoszeniu wyników. Zwróciła się do fanów

Artystka pozostaje w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami. Zdecydowała się więc zwrócić do nich również po zakończeniu konkursu i ogłoszeniu wyników. W relacji opublikowanej na Instagramie podziękowała im za każdy z oddanych głosów, a także zdradziła, że udało jej się zająć 8. miejsce w głosowaniu telewidzów. „Cześć kochani, chcę wam z całego serca podziękować za całe wsparcie, za wasze głosy. Mamy 8. miejsce televotingu! To ogromny sukces, bardzo wam za wszystko dziękuję”, podkreśliła Blanka.

Fani wokalistki nie pozostawili tego sukcesu bez odpowiedzi i w komentarzach natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji oraz słów wsparcia od fanów. „Było super, najważniejsze, że fani cię docenili. 8. miejsce w głosowaniu widzów to świetny wynik”, „Kochana! Gratuluję 8. miejsca w televotingu, to się tylko liczy, a nie jury! Tworzysz muzykę dla fanów”, mogliśmy przeczytać. My również przyłączamy się do gratulacji!  

Zobacz także: Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Poznaliśmy zwycięzcę wielkiego finału! Oskar Cyms był faworytem tegorocznej edycji

Blanka, Eurowizja 2023, 13.05.2023
Fot. Graham Finney / Cover Images/Cover Images/East News

Blanka, Eurowizja 2023, 13.05.2023

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?