Gabriela Czernecka 27 lipca 2017 15:00
1/7
Kate Hudson, metamorfoza Kate Hudson
Copyright @Getty Images
1/7

Kate Hudson ogoliła głowę! - krzyczą nagłówki. Aktorka dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły przejść spektakularną metamorfozę. W przeszłości głowę ogoliły Monika Brodka, Kristen Stewart czy Cara Delevingne. Jedne na potrzeby roli, inne dla lepszego samopoczucia. W przypadku Kate Hudson to kolejna rola filmowa wymusiła na niej diametralną zmianę, czyli ścięcie włosów. Gwiazda pożegnała się ze sowimi blond włosami. Zdjęciem prezentującym jej nowy wizerunek pochwaliła się już na Instagramie. Co ciekawe, film jest produkcją znanej wokalistki! 

Metamorfoza Kate Hudson: ogoliła głowę 

Kate Hudson przeszła spektakularną metamorfozę. Aktorka przyzwyczaiła nas do swojego wyglądu. Jej blond włosy stały się jednym z jej znaków rozpoznawczych. To już przeszlość. Kate Hudson zaskoczyła fanów - gwiazda ogoliła głowę na łyso. Od razu zaczęto snuć domysły, skąd pomysł na taką zmianę. Zwykle za tak spektakularnymi metamorfozami idą aktorskie wyzwania. Tak było choćby w przypadku Cary Delevingne czy Kristen Stewart. 

Jak informują zagraniczne media Kate Hudson pracuje nad nowym filmem! Jego reżyserką jest znana wokalistka, Sia. Wielu twierdzi, że piosenkarka szykuje nowy teledysk, mówi się także o musicalu. Sia podzieliła się z fanami zdjęciem na Instagramie, gdzie możemy podejrzeć jedno z ujęć, na którym dokładnie widać nową fryzurę Kate Hudson. Internauci już nie mogą się doczekać efektu końcowego. „To będzie coś niesamowitego”, piszą w kometarzach. Na efekt końcowy prjektu Sii będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Mozliwe, ze piosenkarka bądź aktorka zdradzą coś jeszcze na swoich Instagramach.

Łyse gwiazdy: piękne i seksowne

Gwiazdy golą się na łyso z różnych powodów. Jedne poprzez zmianę fryzury chcą odmienić swój dotychczasowy wizerunek, inne poświęcają się dla roli, jeszcze inne po prostu muszą ogolić głowę ze względu na chorobę. Brak włosów nie jest jednak jednoznaczny z zanikaniem kobiecości. Wręcz przeciwnie! Bez włosów można czuć się pięknie i seksownie. Przykładem może być Natalie Portman, która ogoliła głowę do roli w filmie "V For Vendetta". Aktorka zachwycała się, że nowy image jest bardzo wygodny. Na taką metamorfozę zdobyła się również Cameron Diaz, która zmieniła fryzurę na potrzeby filmu "My Sister's Keeper". Niedawno na łyso ogoliła się Kristen Stewart - głównie na potrzeby roli do  filmu "Underwater", choć później w wywiadach opowiadała, że od dawna myślała o zmianie wizerunku. O takich metamorfozach jest głośno. Łysa Cara Delevingne również wywołała zamieszanie. Modelka wcieli się w umierającą kobietę w filmie "Life In A Year".

Na polskim rynku również byliśmy świadkami takich metamorfoz. Dowodem z pewnością jest Monika Brodka, która od niedawna prezentuje się w taki oryginalnej fryzurze. Piosenkarka obchodziła w tym roku 30. urodziny i wchodząc w nowy wiek ogoliła głowę na łyso. Fani zachwycili się jej metamorfozą. Naście lat temu na łyso ogoliła się Katarzyna Figura (do roli w spektaklu "Alina na zachód") czy Kasia Nosowska. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak w nowej fryzurze prezentuje się Kate Hudson!

2/7
Cara Delevingne, Kristin Stewart, Monika Brodka, łyse gwiazdy
Copyright @Getty Images, East News
2/7

Gwiazdy golą się na łyso z różnych powodów. Jedne poprzez zmianę fryzury chcą odmienić swój dotychczasowy wizerunek, inne poświęcają się dla roli, jeszcze inne po prostu muszą ogolić głowę ze względu na chorobę. Brak włosów nie jest jednak jednoznaczny z zanikaniem kobiecości. Wręcz przeciwnie! Bez włosów można czuć się pięknie i seksownie. Przykładem może być Natalie Portman czy Cameron Diaz. Niedawno na łyso ogoliła się Kristen Stewart oraz Cara Delevingne.

 

Zobacz: „Jesteś moją bohaterką”, napisała Cara Delevingne o dziewczynce chorej na raka, która skopiowała jej fryzurę z gali MET

3/7
Kate Hudson w naturalnym makijażu, rozpuszczonych włosach i z ozdobą na szyi
Copyright @EastNews
3/7

Kate Hudson ogoliła głowę! - krzyczą nagłówki. Aktorka dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły przejść spektakularną metamorfozę. W przeszłości głowę ogoliły Monika Brodka, Kristen Stewart czy Cara Delevingne. Jedne na potrzeby roli, inne dla lepszego samopoczucia. W przypadku Kate Hudson to kolejna rola filmowa wymusiła na niej diametralną zmianę, czyli ścięcie włosów.  

 

Zobacz: Poświęcenie dla roli? Prowokacja? Sprawdź, dlaczego gwiazdy golą głowy na łyso

4/7
Kate Hudson w błyszczącej opasce i złotej sukni
Copyright @EastNews
4/7

Kate Hudson przeszła spektakularną metamorfozę. Aktorka przyzwyczaiła nas do swojego wyglądu. Jej blond włosy stały się jednym z jej znaków rozpoznawczych. To już przeszlość. Kate Hudson zaskoczyła fanów - gwiazda ogoliła głowę na łyso.  

 

Zobacz: Brad Pitt ma romans z Kate Hudson? „Kilka razy spotykali się w tajemnicy, Brad jest nią zauroczony”

5/7
Kate Hudson
Copyright @ONS
5/7

Gwiazda pożegnała się ze sowimi blond włosami. Zdjęciem prezentującym jej nowy wizerunek pochwaliła się już na Instagramie.  

 

Polecamy też: Angelina i Brad dogadali się w głównej kwestii opieki nad dziećmi. Na co zgodził się aktor?

6/7
Łysa Kate Hudson, łyse  gwiazdy
Copyright @Instagram @katehudson
6/7

Jak informują zagraniczne media Kate Hudson pracuje nad nowym filmem! Jego reżyserką jest znana wokalistka, Sia. Wielu twierdzi, że piosenkarka szykuje nowy teledysk, mówi się także o musicalu. Sia podzieliła się z fanami zdjęciem na Instagramie, gdzie możemy podejrzeć jedno z ujęć, na którym dokładnie widać nową fryzurę Kate Hudson.

 

Zobacz także: Agnieszka Chylińska ma nową fryzurę! Gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie. Fani nie dowierzają

7/7
Łysa Kate Hudson, łyse  gwiazdy
Copyright @Instagram @katehudson
7/7

Kate Hudson ogoliła głowę! - krzyczą nagłówki. Aktorka dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły przejść spektakularną metamorfozę. W przypadku Kate Hudson to kolejna rola filmowa wymusiła na niej diametralną zmianę, czyli ścięcie włosów. Gwiazda pożegnała się ze sowimi blond włosami. Zdjęciem prezentującym jej nowy wizerunek pochwaliła się już na Instagramie.  

 

Przeczytaj także: Najciekawsze fryzury gwiazd na festiwalu Coachella! Która z nich wygląda najlepiej?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.