Były lider "Ich Troje" w kwestii fryzury nigdy nie szedł na kompromisy

Marta Baran 9 września 2021 11:28

Michał Wiśniewski przez lata swojej kariery był prawdziwym kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu. Wybierał najbardziej szalone i szokujące stylizacje. I to nie tylko na scenę! Również w kwestii fryzur można nazwać go bez wahania królem metamorfoz – kolory włosów zmieniał częściej niż jakakolwiek inna polska, ale chyba i zagraniczna gwiazda. Dzięki temu, nawet jeśli ktoś nie pamięta już ani jednej piosenki zespołu Ich Troje, to na pewno pamięta Michała Wiśniewskiego w czerwonych, różowych lub zielonych włosach.

Zobacz też: Opole 2021 Justyna Steczkowska zaskoczyła nową fryzurą!

Wszystkie fryzury Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski na jakiś czas zaprzestał eksperymentowania z fryzurami, gdy zespół Ich Troje przestał istnieć, a piosenkarz związał się z Dominiką Tajner. Jeszcze na ślubie Michał Wiśniewski szokował czerwienią, ale z czasem zmienił ten energetyczny kolor na klasyczną czerń i był mu wierny. Do czasu.

Po rozstaniu z Dominiką Tajner frontmen Ich Troje znów zaczął pokazywać się publicznie w kolorowych fryzurach i ponownie wrócił do swojego ulubionego koloru, czyli czerwieni. Z okazji 49. urodzin wokalisty  przypominamy wszystkie fryzury piosenkarza. Przy okazji jesteśmy ciekawi, w jakim kolorze podoba się Wam najbardziej? I jaki kolor włosów w jego przypadku obstawiacie na okrągłe, 50. urodziny wokalisty? Te już rok! Myślicie, że zaczął myśleć nad jubileuszowym kolorem? 

1/11
Michał Wiśniewski metamorfoza
Copyright @East News
1/11

Dziś Michał znów wygląda jak za czasów świetności Ich Troje. My jednak wolimy go w klasycznej fryzurze sprzed kilu lat...

2/11
Copyright @EAST NEWS
2/11

Rok 2014. Piosenkarz w czarnych, krótkich włosach i okularach wygląda jak zupełnie inna osoba!

3/11
Copyright @EAST NEWS
3/11

Pamiętacie kontrowersyjne uczesanie podczas rozdania Telekamer w 2010 roku?

4/11
Copyright @EAST NEWS
4/11

Podczas Sopot HIT Festiwal w Operze Leśnej w 2008 roku, Wiśniewski znowu wrócił do białych pasemek.

5/11
Copyright @EAST NEWS
5/11

Michał Wiśniewski w 2007 roku z partnerką – Anną Świątczak. Jego wybranka była tak zakochana w artyście, że zmieniła kolor swoich włosów na czerwony, by pasował do jego pomarańczowego odcienia!

6/11
Michał Wiśniewski metamorfoza
Copyright @East News
6/11

Największym zaskoczeniem była zmiana koloru włosów na zielony w 2006 roku.

7/11
Copyright @EAST NEWS
7/11

Różowych włosów nikt się nie spodziewał! A jednak piosenkarz odważył się na taką przemianę w 2006 roku.

8/11
Copyright @EAST NEWS
8/11

W 2005 roku, gdy zespół Ich Troje, w którym był wokalistą, zyskiwał popularność. Wówczas Wiśniewski jeszcze bardziej starał się przyciągnąć swoją uwagę wymyślnymi fryzurami. Nosił nawet irokeza!

9/11
Michał Wiśniewski
Copyright @
9/11

Pamiętacie takiego „spokojnego” Michała? Spokojnie, to tylko plan filmowy w 2004 roku!

10/11
Copyright @EAST NEWS
10/11

W 2003 roku Wiśniewski na swojej głowie miał nawet pasemka! I to białe!

11/11
Copyright @EAST NEWS
11/11

Michał Wiśniewski w 2003 roku. To jedyny moment, gdy Michał miał włosy nie w neonowym, a pastelowym kolorze!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.