Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Michał Szpak w krótkich włosach. To dopiero ostre cięcie

W takiej fryzurze jest nie do poznania

Aleksandra Frankowska 5 marca 2023 11:57
Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

12 lat temu Michał Szpak zachwycił wszystkich swoim występem w programie „X Factor”. Od samego początku wyróżnił go charakterystyczny styl i długie, lekko kręcone włosy. Chociaż jego wizerunek nieco się zmienił, to długie włosy wciąż zostały jego znakiem rozpoznawczym. Fryzjer gwiazd przedstawił na zdjęciu, jak wyglądałaby jego metamorfoza.

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak musiał pogodzić się ze stratą mamy. Niedawno w wyjątkowy sposób uczcił jej pamięć

Charakterystyczny styl Michała Szpaka

Długie włosy, biżuteria, czarne paznokcie i buty na koturnie. Michał Szpak wie, jak szokować i dać się zauważyć nie tylko na scenie. Swój styl określa jako androgeniczny i uwielbia z nim eksperymentować. Wybiera zarówno męskie, jak i kobiece dodatki, a wszystko to składa się na spójną całość. Długie włosy jak dotąd pozostawały jednak niezmienne.

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak w krótkich włosach?

Chociaż artysta od lat pozostaje wierny swojej fryzurze, Łukasz Urbański, fryzjer gwiazd postanowił pokazać, jak mógłby wyglądać Szpak w krótkich włosach. Na swoim Instagramie pokazał wizualizację i musimy przyznać, że takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał. Pod zdjęciami pojawiła się też ankieta i aż 73% osób, które wzięły w niej udział uznało, że w krótkich włosach Michał Szpak wygląda znacznie lepiej.

CZYTAJ TEŻ: Dokonał coming outu, walczy o równość. Trudna droga Michała Szpaka na szczyt

Michał Szpak
Fot. Instagram @lukaszurbanskihair/

Czy za jakiś czas możemy spodziewać się prawdziwej metamorfozy? 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.