TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała
O tym się mówi!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na kolejny urlop do Włoch

Nie uwierzycie, co zrobiła córka aktorki

Aleksandra Frankowska 23 lutego 2023 10:56
TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie tracą wspólnego czasu. Para bardzo dużo podróżuje, odkrywając świat i kolekcjonując wspólne wspomnienia. Tym razem aktorka i dziennikarz wybrali się do Włoch na narty. Nie mogło zabraknąć również krótkiej wycieczki do romantycznej Wenecji. Parze towarzyszyły dzieci aktorki. Nie uwierzycie, co zrobiła jej córka Helena!

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Cichopek czule o Macieju Kurzajewskim. Odparła krytykę na temat prezentu od ukochanego

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek na urlopie we Włoszech

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odkąd oficjalnie ujawnili swój związek, bardzo dużo podróżują. Mieliśmy już okazję widzieć ich wspólne zdjęcia z Izraela, Jordanii i Nowego Jorku. Tym razem aktorka wraz z partnerem wybrali się na okres ferii we włoskie Alpy. Zabrali ze sobą dzieci Cichopek, Helenę i Adama. Widać, że wszyscy świetnie się razem bawią i korzystają z zimowej atmosfery. W końcu w Alpach śniegu nie brakuje.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Wenecja, luty 2023
Fot. Instagram @katarzyna.cichopek

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Wenecja, luty 2023
Fot. Instagram @katarzyna.cichopek
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, dzieci Katarzyny Cichopek, Wenecja, luty 2023
Fot. Instagram @katarzyna.cichopek

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, dzieci Katarzyny Cichopek, Wenecja, luty 2023
Fot. Instagram @katarzyna.cichopek

Od rana jeździmy na nartach, warunki są naprawdę rewelacyjne - relacjonowała Cichopek.

Na zdjęciach wszyscy wyglądają na bardzo szczęśliwych i wypoczętych. Widać, że dzieci aktorki zaakceptowały jej nowego partnera i doskonale czują się w jego towarzystwie.

Kurzajewski zaś czeka na informację, czy jego rodzina się już powiększyła. Syn dziennikarza wraz z żoną oczekują narodzin córeczki. Co ciekawe, również mieszkają we Włoszech.

Każdego dnia wyczekuję telefonu z informacją, że narodziła się moja wnuczka. Od dobrych kilkunastu lat przygotowuję się podświadomie na ten czas. Bardzo to radosne, już sam ten czas oczekiwania, kiedy córka mojego syna i jego żony pojawi się na świecie, myślę, że to dopiero będzie eksplozja radości. Mamy taką gorącą linię i codziennie rozmawiamy ze sobą. Chcę być dziadkiem, który będzie mógł zawsze służyć pomocą. Zawsze starałem się tego wsparcia moim synom udzielać. Udzielam go i nigdy z tego nie zrezygnuję, bo oni są najważniejszymi osobami w moim życiu - powiedział Kurzajewski dla SuperExpress.

CZYTAJ TEŻ: Tak Maciej Kurzajewski świętuje 50. urodziny! Kasia Cichopek podarowała mu niezwykły prezent

Córka Kasi Cichopek zaskoczyła wszystkich

Dumna mama pochwaliła się na Instagramie, że to Helenka, jej córka dba o posiłki podczas wyjazdu. Dziewczynka przygotowała dla wszystkich pyszne spaghetti, czym zaskoczyła zwłaszcza swoją mamę. Kto wie, może drzemie w niej ukryty talent kulinarny i to właśnie tą profesją zajmie się w przyszłości. A może pójdzie w ślady mamy lub taty, który jest zawodowym tancerzem? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.