Weronika Kostyra 22 listopada 2017 18:00
1/6
Najprzystojniejszy więzień świata, Jeremy Meeks z synem, Chloe Green
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
1/6

 

Romans „najprzystojniejszego więźnia świata” wciąż budzi emocje. Tym razem jednak sam Jeremy Meeks postanowił zabrać głos i wytłumaczyć się ze zarzutów, które mu się stawia. Oskarżano go między innymi za to, że związał się z miliarderką Chloe Green jedynie dla jej pieniędzy, a także haniebnie zdradził żonę. Co powiedział?

 

Najprzystojniejszy więzień świata o swoim romansie z miliarderką

W wywiadzie, którego udzielił „Sunday Mirror” były przestępca zapewnił o swojej prawdziwej miłości do dziedziczki marki Topshop: „Nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy. Znaleźliśmy miłość i jesteśmy szczęśliwi. Kocham Chloe dla niej samej i gdyby nie miała ani dolara, nic by to nie zmieniło, bo jesteśmy razem tacy szczęśliwi”, tłumaczył. Jeremy twierdzi, że kiedy się poznali, nie wiedział nawet kim jest ukochana. „Kiedy poznałem Chloe na imprezie na festiwalu w Cannes, byłem sam, nie rozmawiając z nikim, więc przyszła i zaczęła ze mną rozmawiać”, opowiadał. „Jest bardzo miła i troskliwa, i to przyciągnęło mnie do niej, ale tej pierwszej nocy, po prostu rozmawialiśmy przez kilka minut i poszliśmy każde w swoją stronę”.

 

Zapewnia, że jego małżeństwo istniało wówczas jedynie na papierze i wcale nie zdradził żony: „Ludzie, którzy naprawdę znają mnie i moją rodzinę, wiedzą, że moje małżeństwo skończyło się długo przed tym, zanim poznałem Chloe”, powiedział. „Dla dzieci staramy się pozostać w dobrych stosunkach, aby nie zakłócić ich trybu życia”.

 

Jeremy Meeks irytuje się zarzutami o interesowność i zapewnia, że nie jest z Chloe Green dla jej pieniędzy. „Jedyną rzeczą, którą mogę powiedzieć ludziom, którzy spekulują na ten temat jest to, że finansuję siebie i styl życia, który prowadzę. Płacę za siebie i za moje dziecko. Chloe poznała mojego syna i mojego pasierba i oni naprawdę ją pokochali. Chloe jest dla mojego syna bardzo opiekuńcza i jest dla niego dobrą przyjaciółką, nie starającą się być jego matką, ponieważ już ją ma. Jeremy Junior spędza ze mną dwa tygodnie w miesiącu i uwielbia Chloe”, zapewnia.

 

On także poznał rodzinę ukochanej i został przez nią przyjęty. Relacja z tatą ukochanej jest dla więźnia czymś zupełnie nowym, ponieważ jego własny ojciec dopiero niedawno wyszedł z więzienia po odbyciu kary 33 lat pozbawienia wolności z dożywotniego wyroku za morderstwo. „Jej ojciec nigdy nie pytał mnie o moją przeszłość. Nie boję się tego, co on o mnie myśli, ponieważ zna swoją córkę. Zna ją i wie, że jeśli jest zakochana, nie wybrałaby kogoś niewłaściwego”, cieszy się.

 

Jeremy chciałby odnowić relacje ze swoim ojcem: „Dorastałem bez ojca, ponieważ mój tata dostał dożywocie za morderstwo, gdy miałem zaledwie dziewięć miesięcy. Ostatnio został zwolniony i nie widziałem go, ale teraz naprawdę chciałbym któregoś dnia”, przekonywał i opowiedział o swojej trudnej młodości: „Urodziłem się w Tacoma w stanie Waszyngton i miałem życie każdego dziecka dorastającego w otoczeniu, w którym nie było zbyt dużo pieniędzy. Mój ojciec dostał dożywocie, a moja matka była samotna. Później moja siostra przygarnęła mnie i mojego brata, by zapewnić nam lepsze życie. Było mi trudno, potrzebowałem wzoru ojca, tej osoby, która wzięłaby mnie pod swoje skrzydła, więc skończyłem w gangu. Miałem zaledwie 14 lat, ale to była bardzo zła decyzja. Kiedy powinienem był iść prosto, poszedłem w lewo i tego żałuję”.

 

Jeremy Meeks zawsze chciał dać swoim dzieciom więcej niż sam miał, dlatego cieszy się, że teraz ma taką możliwość: „Moje dzieciństwo sprawiło, że pragnąłem osiągnąć coś w swoim życiu, dlatego robię to, co teraz robię, aby dawać przykład moim dzieciom”, wyznał „najprzystojniejszy więzień świata”. Stwierdził też, że jego przydomek jest jednocześnie błogosławieństwem i przekleństwem, ponieważ pozwolił mu zmienić swoje życie i stał się trampoliną do wielkiej kariery, jednak w trakcie odsiadki Jeremy każdego dnia żałował, że nie może położyć swojego syna spać, a rano oprowadzić go do szkoły. Teraz chce mu to wynagrodzić i snuje plany na przyszłość: „Chciałbym teraz założyć własną firmę, bo muszę coś zostawić moim dzieciom. Nie mogę się doczekać dnia, kiedy będę postrzegany jako Jeremy Meeks, a nie tylko „najprzystojniejszy więzień świata”. Czy jestem przestępcą? Tak. Czy przede mną jasna przyszłość? Na tysiąc procent!, obiecuje. Trzymamy za słowo!

 

Zobacz także: Najprzystojniejszy więzień świata na wakacjach z kochanką-miliarderką! Zobacz ich gorące zdjęcia

2/6
Jeremy Meeks, najprzystojniejszy więzień świata
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
2/6
3/6
Jeremy Meeks, najprzystojniejszy więzień świata
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
3/6

 

Jeremy Meeks i jego kochanka-miliarderka, Chloe Green

 

Zobacz także: Najprzystojniejszy więzień świata na wakacjach z kochanką-miliarderką! Zobacz ich gorące zdjęcia

4/6
Jeremy Meeks, najprzystojniejszy więzień świata
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
4/6
5/6
Jeremy Meeks i Chloe Green
Copyright @Instagram @chloegreen5
5/6
6/6
Jeremy Meeks i Chloe Green
Copyright @Instagram @chloegreen5
6/6

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.