VIVA! VIDEO

Oni udowadniają, że prawdziwa miłość istnieje. Nawet w Hollywood! 

Które gwiazdy mogą pochwalić się najdłuższym stażem związku?

Katarzyna Brzeg-Wieluńska 13 listopada 2018 13:50
Materiał partnera

Meryl Streep i Don Gummer, Tom Hanks i Rita Wilson, Pierce Brosnan i Keely Shey Smith są najlepszymi przykładami na to, że nawet w zwariowanym Hollywood można stworzyć szczęśliwy związek. Wszystkie trzy gwiazdorskie pary zaznały w swoim życiu cierpienia, uzależnienia, a nawet śmierci bardzo bliskiej osoby. Jednak dzięki miłości, udało im się przetrwać najgorsze zawirowania w życiu. Wiedzą, że razem są o wiele silniejsi, niż osobno. Poznajcie niezwykłe historie miłosne gwiazd! 


Meryl Streep i Don Gummer

meryl_streep_z_mezem
Fot. East News

Meryl Streep i Don Gummer są ze sobą 40 lat, ale ich związek narodził się w niezwykle trudnych okolicznościach. Aktorka poznała swojego obecnego męża, tuż po śmierci swojego ówczesnego mężczyzny, aktora Johna Cazale’a. Musiała opuścić ich wspólne mieszkanie, a w przeprowadzce pomógł aktorce jej brat i jego przyjaciel, Don Gummer. Pół roku po pierwszym spotkaniu, Meryl i Don zaręczyli się. Od tego czasu są nierozłączni i ciągle się kochają! Mają czwórkę dorosłych już dzieci: syna Henry'ego Wolfa "Harry'ego" Gummera oraz trzy córki - Mary Willę "Mamie" Gummer, Grace Jane Gummer i Louisę Jacobson Gummer. Jak przyznaje Meryl Streep ich związek też przeżywa zawirowania i kryzysy, ale zawsze starają się znaleźć rozwiązanie problemu, ponieważ rodzina jest dla nich najważniejsza. 


"Nie istnieją żadne wskazówki na temat tego, jak budować długoletni związek. Przydaje się umiejętność negocjacji, dobra wola, otwartość i umiejętność zamilknięcia od czasu do czasu" - śmieje się Streep. 

 

Tom Hanks i Rita Wilson 

tom_hanks_z_zona
Fot. East News

Historia miłości Toma Hanksa i Rita Wilson stanowi gotowy materiał do komedii romantycznej. Gdy podczas kręcenia filmu „Ochotnicy”, Tom i Rita poszli na kawę omówić wspólne ujęcie, nie potrafili przestać ze sobą rozmawiać. Już wtedy wiedzieli, że łączy ich coś niezwykłego. Niestety, aktor był wtedy w toksycznym małżeństwie z aktorką Susan Dilingham. Sięgał po narkotyki, pił i grał w mało znaczących produkcjach. Wszystko się zmieniło, gdy sama Susan wniosła o rozwód, a aktor oświadczył się Ricie, która cierpliwie czekała na niego przez dwa lata. Od tego momentu kariera Toma nabrała rozpędu i stał się pierwszoligowym oraz uznanym aktorem w Hollywood. Para jest ze sobą już 30 lat, doczekała się dwójki synów – Colina i Chata oraz wspólnie produkuje filmowe hity m.in. „Mamma Mia”, „Moje Wielkie Greckie Wesele”. Tom i Rita stanowią najpiękniejszy przykład historii z happy endem! 
 

Pierce Brosnan i Keely Shey Smith

pierce_brosnan
Fot. ONS.pl

Pierce Brosnan i Keely Shey Smith w tym roku świętowali 25 rocznicę związku! Są jedną z najbardziej zgodnych i lubianych par w Hollywood, nie mają żadnych skandali na swoim koncie. Zanim Pierce Brosnan poznał swoją obecną żonę, był przez 11 lat związany z aktorką Cassandrą Harris, która zmarła na raka jajnika w 1991 roku. Jak sam przyznaje, po tragicznej utracie ukochanej to właśnie Keely Shey Smith przywróciła mu wiarę w miłości i sens życia. Poznali się w 1994 roku, a ślub wzięli 7 lat później. Pierce nazywa swoją żonę „moją Gwiazdą Północną, która zawsze wskazuje mi dobrą drogę”. Para doczekała się dwójki dzieci: 21-letniego Dylana Thomasa i 17-letniego Parisa Becketta. Mimo upływu czasu, Pierce Brosnan i Keely Shey Smith nadal są razem i nie widzą świata poza sobą!

 

Materiał powstał we współpracy z marką Odra

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!