Edyta Górniak, Joanna Krupa, przyjaźń Górniak i Krupy, USA
Fot. Instagram @joannakrupa
O TYM SIĘ MÓWI

Nowa przyjaźń w show-biznesie! Co połączyło Edytę Górniak i Joannę Krupę?

Konrad Szczęsny 4 kwietnia 2017 15:45
Edyta Górniak, Joanna Krupa, przyjaźń Górniak i Krupy, USA
Fot. Instagram @joannakrupa

Edyta Górniak i Joanna Krupa przyjaźnią się? Wiele na to wskazuje! Sensacyjne zdjęcia gwiazd obiegły ostatnio media społecznościowe. Widać na nich, że panie bawiły się w swoim towarzystwie doskonale –uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Jak doszło do tego, że wokalistka i modelka nawiązały dobry kontakt?

 

Polecamy też: Państwo Majdanowie, Edyta Górniak, Stramowscy... Te gwiazdy nie boją się otwarcie mówić o seksie!

Przyjaźń Edyty Górniak i Joanny Krupy

Panie zamieściły na swoich Instagramach zdjęcia, na których pozują uśmiechnięte od ucha do ucha. Nie tylko rozmawiały i bawiły się ze zwierzętami jurorki „Top Model”, lecz także spędziły razem minioną niedzielę, prawdopodobnie w domu Joanny w Hollywood. Wybrały się nawet razem do restauracji! Widać, że świetnie się dogadują i odnalazły wspólny język. Obie podpisały zdjęcia: „”Sunday - fun day with #gorgeous @joannakrupa 🦋🎶 #edytagórniak” oraz „Sunday funday with @edytagorniak 🤗🍷🐶. Home sweet home ❤️ #sundayfunday #edytagórniak#hollywood”. 

Edyta Górniak, Joanna Krupa, przyjaźń Górniak i Krupy, USA
Fot. Instagram @edytagorniak

Życie Edyty Górniak w Los Angeles

Edyta Górniak w wakacje zeszłego roku przeprowadziła się wraz z synem Alanem do USA. Jak przyznaje w wywiadach, dzięki temu może liczyć na większą anonimowość, co służy zarówno artystce, jak i jej dziecku.

Czego najbardziej brakuje Edycie Górniak po przeprowadzce z synem do Los Angeles? 

– Ja myślę, że chyba najbardziej brakuje mi kilku takich osób, do których jestem przywiązana. I gdybym mogła tych kilka osób tam zabrać, to już naprawdę miałabym wszystko. Poznaję teraz niesamowicie piękne osobowości artystyczne, osoby, które podziwiałam, a z którymi teraz mogę sobie jamować na spotkaniach prywatnych w domach. To są muzycy, którzy grają lub grali z Adele, Bjork, z Tony Braxton. To są dla mnie takie piękne muzyczne i artystyczne przeżycia, jeszcze nie na tej scenie tak bardzo publicznej. Ale obcowanie z takimi ludźmi przy stole, przy kolacji jest naprawdę takim nowym doświadczeniem dla mnie. To jest takie odkrywcze - zwierzała się nam Edyta Górniak w wywiadzie w grudniu zeszłego roku.

Wiadomo, że artystka zaprzyjaźniła się w Los Angeles nie tylko z Joanną Krupa, lecz także z jedną z „Żon Hollywood” Ewą Haliną Rich oraz z modelką Magdą Mielcarz.

Polecamy też: Jak wygląda życie Edyty Górniak w Los Angeles? Za czym tęskni, co najbardziej w nim ceni? [WIDEO]

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?