David Beckham, Victoria Beckham
Fot. tephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images
Historia miłości

Są małżeństwem od 24 lat, doczekali się czwórki dzieci. Trwają u swego boku na przekór światu

David i Victoria Beckham są ze sobą na dobre i na złe

Aleksandra Frankowska 5 lipca 2023 18:51
David Beckham, Victoria Beckham
Fot. tephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

On zobaczył ją w telewizji i od razu się zakochał. Ona nie od razu chciała dać mu szansę. Był jednak wytrwały. Dziś Victoria i David Beckham to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych par w show-biznesie. Choć piłkarz już dawno zawiesił buty na kołku, a jego małżonka od lat nie występuje na scenie, wciąż oczy całego świata są skierowane na ich codzienność. Jak kochają się Victoria i David Beckham?

ZOBACZ TEŻ: David i Victoria Beckham w identycznych stylizacjach

David i Victoria Beckham: historia miłości

Był rok 1997, kiedy David Beckham dostrzegł Victorię w telewizji. Jego uwagę zwrócił teledysk Spicegirls „Wannabe”, a Posh Spice była w nim prawdziwą gwiazdą. W mgnieniu oka David wskazał przyszłą żonę palcem i powiedział koledze z drużyny, że ta dziewczyna zostanie jego żoną. Nie mylił się i dopiął swego. Poznali się jednak dopiero po dwóch latach, kiedy oboje znaleźli się w piłkarskiej vip lounge. David spędzał czas z rodziną - mamą i siostrą. Zwrócił uwagę Victorii nie tylko swoim wyglądem, ale także swoim zachowaniem. W jednym z wywiadów projektantka mody przyznała, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Wymienili ze sobą dosłownie kilka zdań i David poprosił ją o numer telefonu. Zapisał go na kawałku papieru, prawdopodobnie na bilecie lotniczym. Podobno do tej pory trzyma tę karteczkę na pamiątkę. . Od tamtego momentu para stała się nierozłączna. Po roku byli już zaręczeni, a ślub wzięli 4.07.1999 roku w zamku Lutterllstown pod Dublinem. Wystawne przyjęcie za ponad milion funtów było wydarzeniem, które ekscytowało cały świat. Para młoda siedziała na tronach, a Victoria miała na głowie 18-karatową tiarę.

Beckhamowie doczekali się czwórki dzieci, trzech synów Brookklyna, Romea i Cruza oraz wymarzonej córki, Harper Seven. Do dziś tworzą niezwykle zgodne małżeństwo, które bardzo pielęgnuje relacje rodzinne.

David i Victoria Beckhamowie z synami: Romeo, Cruzem i Brooklynem, premiera
Fot. Pete Mariner/Retna/Photoshot/REPORTER

David i Victoria Beckham: kryzys w relacji

O zdradach byłego piłkarza Manchesteru United mówiło się od lat, jednak małżonkowie nigdy nie potwierdzili żadnej plotki. W roku 2004 media obiegła informacja o kłopotach w raju. Beckham miał podobno zdradzić żonę ze swoją asystentką, Rebeccą Loos. Ta sama zainteresowana rozpalała plotki, upubliczniając pikantne szczegóły dotyczące związku piłkarza i byłej wokalistki Spice Girls. Twierdziła między innymi, że para nie uprawia ze sobą seksu z powodu niepochlebnego zdania Davida na temat ciała swojej wychudzonej żony. Beckham stanowczo zaprzeczał tym oskarżeniom, określając je jako absurdalne. Victoria nigdy nie skomentowała tej sytuacji. Oliwy do ognia dolała niania Brooklyna i Romeo, udzielając wywiadu, w którym stwierdziła, że małżeństwo Beckhamów to farsa. Mimo trudnów małżonkowie trwali u swojego boku, pokazując, jak bardzo się kochają. Niedawno ponownie zaczęto mówić o kryzysie w relacji. Eksperci skupiali się na mowie ich ciał, które miały wskazywać na brak zażyłości i oziębłość. Plotki plotkami, a jednak Beckhamowie wciąż trwają u swego boku. 4 lipca 2023 roku świętowali 24. rocznicę ślubu, publikując tym samym w swoich social mediach niewidziane dotąd zdjęcia i filmy.

ZOBACZ TEŻ: Tydzień wakacji za 2 miliony dolarów? Tak Victoria i David Beckham spędzają urlop na jachcie!

David Beckham, Victoria Beckham, dzieci Beckhamów, Brooklyn, Romeo, Cruz, Harper, 2020 rok
Fot. instagram.com/victoriabeckham

"Wszystko to rozpoczęło się 4 lipca 1999 roku. To było 24 lata temu. Tak bardzo Cię kocham, David Beckham" - napisała wzruszona Victoria na Instagramie.

Małżonkowie pokonali kryzysy wizerunkowe i wbrew wszystkiemu udowadniają, że związki w show biznesie również mogą przetrwać wszystko. Świat nie wyobraża sobie już nikogo innego u ich boku. David i Victoria Beckham to prawdziwie luksusowa marka, zarówno biznesowo, jak i prywatnie. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.