David i Victoria Beckham w identycznych stylizacjach
Fot. instagram / @davidbeckham
moda

David i Victoria Beckham w identycznych stylizacjach

Wyglądają jak za dawnych lat!

Redakcja VIVA! 25 kwietnia 2023 15:30
David i Victoria Beckham w identycznych stylizacjach
Fot. instagram / @davidbeckham

Tzw. Posh and Becks to z wielu względów jedna z ulubionych par w świecie showbiznesu. W lipcu będą świętować już 24 lata małżeństwa i nadal głośno mówią o swojej miłości. W mediach społecznościowych możemy z podziwem patrzeć na życie rodzinne Victorii i Davida Beckhamów, celebracje ważnych wydarzeń, czy też ich zabawną codzienność, np. Victorię obserwującą popisy Davida w smażeniu naleśników swoim słynnym, kamiennym wyrazem twarzy po to, żeby na koniec wybuchnąć śmiechem. Niewątpliwie zarażają swoją dobrą energią.

David i Victoria Beckham w identycznych stylizacjach
Fot. instagram / @victoriabeckham

David i Victoria Beckham - Powroty do lat 90.

Para często też lubi wracać wspomnieniami do czasów z pierwszych lat ich związku, co mieliśmy okazję zobaczyć ostatnio na instagramie Victorii. Zamieściła ona w relacji zdjęcie, na którym razem z mężem mają na sobie identyczne outfity! Znana projektantka i piosenkarka żartobliwie dopisała, że to ona była pierwsza ze swoją stylizacją i zwróciła się do swojego męża: "Myślałam, że te czasy minęły". Jak widać nasza "power couple" lubi wracać do swoich dawnych zwyczajów, a fani uwielbiają je podziwiać. Tym razem wystylizowali się w modne stroje całe z jeansu, przywołując klimat lat 90. Czy to ich nostalgia za czasami ich młodości?

ZOBACZ TAKŻE: Enfant terrible świata mody, Jean Paul Gaultier kończy dzisiaj 71 lat!

Para podczas gali MTV w 2003 roku

David i Victoria Beckham w identycznych stylizacjach
Fot. Jeffrey Mayer / Getty

David i Victoria Beckham - Miłośnicy dopasowanych stylizacji

Nie są oni jedyną parą, która pokazała się w dopasowanych stylizacjach w duchu #couplegoals. W latach 90. i 00. robili to także Britney Spears i Justin Timberlake, czy Jennifer Lopez i Puff Daddy, ale to Victoria i David Beckham opanowali tę sztukę do perfekcji i wciąż nas zaskakują swoimi pomysłami! Chociaż świat cały czas się zmienia, w pewnych kwestiach Beckhamowie od lat pozostają tacy sami...  

David i Victoria Beckham w identycznych stylizacjach
Fot. Justin Goff / Getty

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.