Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura
Dzieci gwiazd

Cezary Pazura pokazał zdjęcie z synem Antonim. Taki widok to rzadkość

Chłopiec to prawdziwa kopia swojej mamy!

Aleksandra Frankowska 20 lipca 2023 08:51
Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura

Cezary Pazura, niekwestionowany mistrz polskiego komedianta, który kilkakrotnie stawał na ślubnym kobiercu i jest ojcem czwórki dzieci. Ostatnio, aktor zaskoczył fanów, publikując na Instagramie rzadkie zdjęcie swojego 11-letniego syna Antoniego. Miał ważny powód!

ZOBACZ TEŻ: Uciekła z domu i zostawiła go z córką z dnia na dzień. Co dziś robi pierwsza żona Cezarego Pazury?

Cezary Pazura pokazał zdjęcie z synem

W 2009 roku Cezary znalazł miłość swojego życia, Edytę, która była od niego o 26 lat młodsza. Para doczekała się trójki dzieci: Amelii, Antoniego  i Rity. 19 lipca rodzina Pazurów miała szczególny powód do świętowania, gdyż Antek, obchodził swoje jedenaste urodziny. Duma taty nie znała granic, a aktor postanowił podzielić się tym wyjątkowym momentem z fanami na Instagramie. Na swoim profilu wrzucił zdjęcie z synem, a wraz z nimi złożył Antoniemu najlepsze życzenia.

"Mój Syn Antoni obchodzi dziś jedenaste urodziny! Kochany Mój Najpiękniejszy, bądź zdrowy, wytrwały i tak słodki i kochany jak jesteś. Żyj 100 lat Syneczku" – napisał dumny tata.

Antoni to kopia swojej mamy

Internauci, widząc zdjęcia 11-letniego Antka, zwrócili uwagę na jego ogromne podobieństwo do mamy, Edyty Pazury. Blond włosy i uśmiech na twarzy to znaki rozpoznawcze, które niewątpliwie po niej odziedziczył.

W rozmowie z reporterem Jastrząb Post, aktor podzielił się planami na temat przyszłości swoich dzieci, które nim się obejrzy, wyfruną z gniazda.

ZOBACZ TEŻ: Poznali się w pociągu, nazwał ją diamentem. Edyta i Cezary Pazurowie są razem już 16 lat

Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura

"Oni sami zdecydują, ale my im pomożemy, już pomagamy, bo mamy oddzielny fundusz, zbieramy dla nich pieniążki, odkładamy konkretną kwotę co miesiąc, ona idzie na każde dziecko i już mają trochę uskładane. Obliczyliśmy, że jak już będą w momencie podejmowania decyzji o studiach, to będzie ich na to stać" – zdradził Pazura.

Dzieci dla aktora i jego żony są największą wartością, a życie rodzinne to u nich prawdziwa świętość. Starają się poświęcać swoim pociechom tyle czasu, ile tylko mogą. Wspaniale patrzeć na ich szczęście! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.