Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture
O tym się mówi!

Barbara Kurdej-Szatan wiele zawdzięcza ojcu. Kilka cech szczególnie odziedziczyła po nim

Aktorka zawsze była córeczką tatusia

Aleksandra Frankowska 21 czerwca 2023 07:51
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture

Barbara Kurdej-Szatan zawsze stawia rodzinę na pierwszym miejscu. Zbliżający się Dzień Ojca skłonił ją do podzielenia się pewnymi cechami, które odziedziczyła po swoim tacie, Januszu Kurdeju. W rozmowie z Plejadą, Kurdej-Szatan opowiedziała o swojej relacji z ojcem i wyjawiła, jak wiele mu zawdzięcza.

ZOBACZ TEŻ: Wnętrza 2023: Spektakularny taras Barbary Kurdej-Szatan!

Barbara Kurdej-Szatan o relacjach rodzinnych

Kurdej-Szatan znana z częstego publikowania rodzinnych zdjęć na Instagramie, nie tylko dba o swoją własną rodzinę, ale również utrzymuje bliskie więzi ze starszymi jej członkami. W wywiadzie z Plejadą, aktorka wspomniała o planach spędzenia zbliżających się wakacji z rodziną swojej siostry. Dla Kurdej-Szatan rodzina jest niezwykle ważna, a więzi rodzinne odgrywają istotną rolę w jej życiu.

Barbara Kurdej-Szatan urodziny
Fot. East News

W 2020 roku Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w popularnym programie telewizyjnym "Taniec z gwiazdami", gdzie zaprosiła swojego tatę na jeden z odcinków. Janusz Kurdej, choć nie był doświadczonym tancerzem, starał się sprostać wymaganiom parkietu, co wywołało u córki uśmiech i dumę. Wtedy Barbara otwarcie przyznała, że zawsze była "córeczką tatusia" i utrzymuje świetne relacje z ojcem.

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan nie powstrzymywała łez na Pol’and’Rock Festival. Wszystko przez jedno pytanie…

Kurdej-Szatan o tym, co odziedziczyła po tacie

Kurdej-Szatan zdradziła w rozmowie z Plejadą, że po swoim tacie odziedziczyła sporo przymiorów. Przytoczyła kilka cech, takich jak cierpliwość, ścisły umysł, bezproblemowość, radość życia i wyluzowanie. Te cechy są ważne w życiu aktorki i pomagają jej radzić sobie z wyzwaniami zawodowymi i osobistymi.

Co do prezentu dla swojego taty z okazji Dnia Ojca, Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że jej tata lubi wędkować, grać w brydża i tenisa. Mimo że nie wymyśliła jeszcze konkretnego prezentu, zamierza obracać się wokół tych zainteresowań ojca i znaleźć coś odpowiedniego. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.