EKSKLUZYWNE VIDEO

TYLKO U NAS! Ulubione miejsca Anji Rubik na Majorce. EKSKLUZYWNE VIDEO

Gabriela Czernecka 5 sierpnia 2017 19:30

Majorka to miejsce dla niej wyjątkowe i magiczne… To właśnie tam Anja Rubik wypoczywa i relaksuje się między planami zdjęciowymi. I to właśnie tam odbyła się sesja dla magazynu „Viva!”, podczas której mogliśmy porozmawiać z modelką. Tylko nam Anja zdradziła, jakie miejsca według niej warto zobaczyć na wyspie!

 

Polecamy: „Najlepiej odpoczywam przy wodzie”. Tak powstawała sesja z Anją Rubik na Majorce EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Anja Rubik w obiektywie Mateusza Stankiewicza

Zdjęcia do sesji z Anją Rubik zrealizował Mateusz Stankiewicz, który od wielu lat pracuje z „Vivą!” oraz Anją. Za koncepcję artystyczną i stylizację modelki odpowiedzialna jest dyrektor kreatywna magazynu „Viva! Moda”, Agnieszka Ścibior. Podczas sesji mieliśmy okazję podpytać Anję o jej ulubione miejsca na wyspie.

Jeśli jesteście ciekawi, co warto zobaczyć i jakie miejsca odwiedzić na Majorce, koniecznie zobaczcie nasz materiał VIDEO!

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! „Cieszę się, że udało nam się rozstać”. Anja Rubik w pierwszym wywiadzie po rozwodzie z mężem

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.