Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, Viva!, grudzień 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt już dziś staną na ślubnym kobiercu. Poznajcie szczegóły uroczystości!

Gabriela Czernecka 21 lipca 2017 20:55
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, Viva!, grudzień 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt biorą ślub! Para już jutro stanie na ślubnym kobiercu. Już od dawna mówiono, że zamierzają pobrać się w lipcu lub w sierpniu. Dziś media plotkarskie informują, że Agnieszka Radwańska już jutro weźmie ślub! Przypomnijmy, że jej partnerem jest jej sparingpartner, Dawid Celt.  Poznajcie szczegóły!

Polecamy: Będzie ślub! Ale wcześniej Agnieszka Radwańska i Dawid Celt wystąpili w zmysłowym teledysku. Zobacz!

Ślub Agnieszki Radwańskiej

Jak widać koniec lipca to intensywny czas dla Agnieszki Radwańskiej. Do sklepów trafiła właśnie jej biografia. Teraz okazuje się, że Agnieszka Radwańska wychodzi za mąż! Już jutro tenisistka stanie na ślubnym kobiercu. Jak podają serwisy plotkarskie, Agnieszka Radwańska i Dawid Celt biorą ślub!  Podobno w uroczystości weźmie udział ponad 130 osób.

Świadkami ślubu Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta mają być siostra Agnieszki Radwańskiej, Ula Radwańska i brat Dawida Celta, Błażej Celt. Ślubu udzieli młodej parze natomiast ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zalewski. Uroczystość odbędzie się w Krakowie. Para urządza zabawę weselna w Hotelu Dwór w Tomaszewicach. Wśród gości znajdą się  Karolina Woźniacka oraz Andżelika Kerber.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt przygotowali dla swoich gości również inne atrakcje. Wesele ma uatrakcyjnić wysęp kabaretu Koń Polki. Podobno dla wielbicieli słodkości będzie czekoladowa fontanna, a dla tych, którzy ten dzień będą chcieli na zawsze zapamiętać i uwiecznić na fotografiach – fotobudka.

Polecamy: „Pal sześć torebki! Buty to jest koszmar!”. Narzeczony Agnieszki Radwańskiej opowiada o życiu ze sławną tenisistką

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.