Teraz zwracamy uwagę na ich wiek!

Katarzyna Brzeg-Wieluńska 23 lipca 2019 14:42
Materiał partnera

Czy great hair day może być codziennie? Pantene udawadnia, że tak! 6 czerwca w przestrzeni eventowej Piękno odbyła się konferencja prasowa marki, na której zaprezentowano nowe linie kosmetyków oraz rewolucyjne podejście do pielęgnacji włosów. Nie mogło zabraknąć również gwiazd wydarzenia, czyli nowych ambasadorek Pantene! Zostały nimi wyjątkowe kobiety - Karolina Pisarek, Natalia Kukulska, Kasia Zielińska oraz Lidia Popiel, a event poprowadził niezastąpiony Hubert Urbański. 

Nowy trend, czyli pielęgnacja włosów dostosowana do ich wieku

Celem Pantene jest, by wszystkie kobiety każdego dnia mogłyby się pochwalić great hair day. Dowodem na to jest promowanie zupełnie nowej i rewolucyjnej postawy w stosunku do pielęgnacji włosów oraz wprowadzenie 4 linii kosmetyków z kolekcji Pantene Hair Biology. Ostatnie badania dowiodły, że nasze włosy potrzebują pielęgnacji dostosowanej do konkretnego etapu naszego życia. Właśnie dlatego marka Pantene stworzyła kolekcję premium kosmetyków do włosów, które zostały opracowane we współpracy z ekspertem w dziedzinie starzenia się skóry. Dzięki temu doskonale odpowiadają na potrzeby włosów w każdym wieku!

Odkryj 4 nowe linie kolekcji Pantene Hair Biology

Każda linia z kolekcji Pantene Hair Biology jest nie tylko przeznaczona do innego wieku, ale również inaczej działa na włosy i ma swoją niezwykłą ambasadorkę. 

  • Modelka Karolina Pisarek jest ambasadorką linii Pantene Hair Biology Cleanse & Reconstruct (15-35 lat), która zwalcza sebum, by włosy były czyste u nasady i nawilżone na końcach przez 24 godziny. 
  • Linia Pantene Hair Biology De-frizz & Illuminate (35+) powstała, by zwalczyć puszenie się włosów. Pasma stają się gładkie i błyszczące aż do 72 godzin. Jej twarzą jest piosenkarka Natalia Kukulska.
  • Kasia Zielińska to ambasadorka linii Pantene Hair Biology Full & Vibrant (35+). Co w niej wyjątkowego? Zwalcza osłabienie włosów, by były 2 x pełniejsze i bardziej błyszczące! Produkty chronią również kolor farbowanych włosów i przeciwdziałają płowieniu koloru. 
  • Linia Pantene Hair Biology Grey & Glowing (Wiek - bez limitu) zwalcza żółtawy odcień, dzięki temu siwe włosy są gładkie i lśniące. Twarzą linii została fotografka Lidia Popiel.

Zobaczcie, jak gwiazdy bawiły się i prezentowały na konferencji prasowej Pantene!

Artykuł powstał z udziałem marki Pantene

1/8
konferencja_pantene_hubert_urbanski
Copyright @AKPA
1/8

Konferencję poprowadził Hubert Urbański. 

2/8
konferencja_pantene
Copyright @AKPA
2/8

Kosmetyki Pantene Hair Biology to rewolucyjne podejście do pielęgnacji włosów. 

3/8
konferencja_pantene_Karolina_pisarek
Copyright @AKPA
3/8

Karolina Pisarek została ambasadorką linii Pantene Hair Biology Cleanse & Reconstruct. 

4/8
konferencja_pantene_natalia_kukulska
Copyright @AKPA
4/8

Natalia Kukulska jest twarzą linii Pantene Hair Biology De-frizz & Illuminate. ​​​

5/8
konferencja_pantene_kasia_zielinska
Copyright @AKPA
5/8

Kasia Zielińska to ambasadorka linii Pantene Hair Biology Full & Vibrant.

6/8
konferencja_pantene_lidia_popiel
Copyright @AKPA
6/8

Twarzą linii Pantene Hair Biology Grey & Glowing została Lidia Popiel. 

7/8
konferencja_pantene_natalia_kukulska
Copyright @AKPA
7/8

Wydarzenie uświetnił koncert Natalii Kukulskiej. 

8/8
konferencja_pantene_ambasadorki
Copyright @AKPA
8/8

Karolina Pisarek, Kasia Zielińska, Natalia Kukulska i Lidia Popiel, czyli wyjątkowe ambasadorki Pantene Hair Biology. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?