VIVA! Photo Awards

Sting i Shaggy gwiazdami 10. gali VIVA! Photo Awards!

Wyjątkowy duet już dzisiaj wystąpi w Warszawie

Redakcja VIVA! 20 listopada 2018 18:13

Wyjątkowy duet – Sting & Shaggy – już dzisiaj będą gwiazdami 10. gali VIVA! Photo Awards, podczas której zagrają zarówno swoje największe solowe przeboje, jak i kawałki z podbijającego listy przebojów albumu 44/876. Szczegółowe informacje na temat ich wspólnej trasy koncertowej dostępne tutaj: www.sting.com/tour.

Sting i Shaggy na VIVA! Photo Awards 2018

Wspólne występy Stinga i Shaggy’ego scalają kultowych artystów i łączą zespoły, dzięki czemu na koncertach słuchacze mają okazję usłyszeć rewelacyjne utwory z płyty 44/876, jak również hity solowe obu artystów: Every Breath You Take, Englishman In New York, Message In A Bottle Stinga czy It Wasn’t Me, Mr. Boombastic i Angel Shaggy’ego w zupełnie nowym wydaniu.

Pierwszy wspólny singiel Stinga i Shaggy’ego, Don’t Make Me Wait, zadebiutował na 1. miejscu na liście cyfrowych utworów reggae na liście Billboard. Tytuł 44/876 to nawiązanie do numerów kierunkowych – 44 dla Wielkiej Brytanii, gdzie urodził się Sting i 876 dla Jamajki, ojczyzny Shaggy’ego. To właśnie tam Sting napisał klasyk taki jak Every Breath You Take. Sting i Shaggy mają ze sobą znacznie więcej wspólnego – obaj uwielbiają tworzyć muzykę ponadczasową, która spełnia oczekiwania słuchaczy.

VIVA! Photo Awards 2018

VIVA! Photo Awards to przede wszystkim konkurs promujący utalentowanych fotografów. Od 10 lat gali towarzyszą występy artystów i wystawy światowej klasy artystów.

Ogłoszenie wyników nastąpiło przed galą jubileuszową, która odbędzie się dzisiaj, 20 listopada. Nagrodzone prace zaprezentowane zostaną na łamach magazynu VIVA! oraz podczas gali finałowej konkursu  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.