Wyjątkowy duet już dzisiaj wystąpi w Warszawie

Redakcja VIVA! 20 listopada 2018 18:13

Wyjątkowy duet – Sting & Shaggy – już dzisiaj będą gwiazdami 10. gali VIVA! Photo Awards, podczas której zagrają zarówno swoje największe solowe przeboje, jak i kawałki z podbijającego listy przebojów albumu 44/876. Szczegółowe informacje na temat ich wspólnej trasy koncertowej dostępne tutaj: www.sting.com/tour.

Sting i Shaggy na VIVA! Photo Awards 2018

Wspólne występy Stinga i Shaggy’ego scalają kultowych artystów i łączą zespoły, dzięki czemu na koncertach słuchacze mają okazję usłyszeć rewelacyjne utwory z płyty 44/876, jak również hity solowe obu artystów: Every Breath You Take, Englishman In New York, Message In A Bottle Stinga czy It Wasn’t Me, Mr. Boombastic i Angel Shaggy’ego w zupełnie nowym wydaniu.

Pierwszy wspólny singiel Stinga i Shaggy’ego, Don’t Make Me Wait, zadebiutował na 1. miejscu na liście cyfrowych utworów reggae na liście Billboard. Tytuł 44/876 to nawiązanie do numerów kierunkowych – 44 dla Wielkiej Brytanii, gdzie urodził się Sting i 876 dla Jamajki, ojczyzny Shaggy’ego. To właśnie tam Sting napisał klasyk taki jak Every Breath You Take. Sting i Shaggy mają ze sobą znacznie więcej wspólnego – obaj uwielbiają tworzyć muzykę ponadczasową, która spełnia oczekiwania słuchaczy.

VIVA! Photo Awards 2018

VIVA! Photo Awards to przede wszystkim konkurs promujący utalentowanych fotografów. Od 10 lat gali towarzyszą występy artystów i wystawy światowej klasy artystów.

Ogłoszenie wyników nastąpiło przed galą jubileuszową, która odbędzie się dzisiaj, 20 listopada. Nagrodzone prace zaprezentowane zostaną na łamach magazynu VIVA! oraz podczas gali finałowej konkursu  

1/7
Sting i Shaggy
Copyright @Materiały promocyjne
1/7

Sting i Shaggy wystąpią podczas 10. gali VIVA! Photo Awards!

2/7
Sting
Copyright @Materiały promocyjne
2/7

Wspólne występy Stinga i Shaggy’ego scalają kultowych artystów i łączą zespoły, dzięki czemu na koncertach słuchacze mają okazję usłyszeć rewelacyjne utwory z płyty „44/876”, jak również hity solowe obu artystów.

3/7
Sting i Shaggy
Copyright @Materiały promocyjne
3/7

Pierwszy wspólny singiel Stinga i Shaggy’ego, „Don’t Make Me Wait”, zadebiutował na 1. miejscu na liście cyfrowych utworów reggae na liście Billboard.

4/7
Sting i Shaggy
Copyright @Materiały promocyjne
4/7

Sting i Shaggy wystąpią na 10. gali VIVA! Photo Awards!

5/7
Sting i Shaggy
Copyright @Materiały promocyjne
5/7

Tytuł „44/876” to nawiązanie do numerów kierunkowych – 44 dla Wielkiej Brytanii, gdzie urodził się Sting i 876 dla Jamajki, ojczyzny Shaggy’ego.

6/7
Sting i Shaggy
Copyright @Materiały promocyjne
6/7

Sting i Shaggy mają ze sobą znacznie więcej wspólnego – obaj uwielbiają tworzyć muzykę ponadczasową, która spełnia oczekiwania słuchaczy.

7/7
Sting i Shaggy
Copyright @Materiały promocyjne
7/7

Sting i Shaggy wystąpią na 10. gali VIVA! Photo Awards!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.