Michał Wiśniewski z synem Xawierem, VIVA!
Fot. ANDRZEJ ZABOROWSKI
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Michała Wiśniewskiego ma już osiemnaście lat. Xaviery stawia pierwsze kroki w świecie muzyki! 

Ma szansę na karierę na miarę taty?

Gabriela Czernecka 29 listopada 2020 10:08
Michał Wiśniewski z synem Xawierem, VIVA!
Fot. ANDRZEJ ZABOROWSKI

Michał Wiśniewski dodał na Instagramie serię zdjęć syna Xaviera. W ten sposób wokalista Ich Troje podzielił się z internautami wspaniałą wiadomością. Osiemnastolatek stawia właśnie pierwsze kroki w świecie muzyki. Czy osiągnie sukces na miarę taty? Posłuchajcie pierwszego kawałka Xaviera!

Syn Michała Wisniewskiego nagrał piosenkę

Niebawem Michał Wiśniewski po raz piaty zostanie ojcem. Wraz z żoną Polą oczekują narodzin syna, któremu dadzą na imię Amadeus Falco. Małżeństwo powoli przygotowuje się więc do narodzin kolejnego potomka, Michał Wiśniewski nie zapomina jednak o czwórce swoich dzieci: Xavierze, Fabienne, Etiennette i Vivienne. Muzyk ma z nimi dobre relacje, wspiera ich w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań. Jakiś czas temu wokalista podzielił się z fanami teledyskiem do piosenki wykonanej przez jego 12-letnią córkę, Vivienne.

„Mój dom jest tam, gdzie jest moja rodzina. Rodzinę tworzą bliscy, okazując sobie nawzajem szacunek przez oddanie i miłość. Każdego dnia tego doświadczam i jestem wbrew wszystkim przeciwnościom losu dumny z tego, że mogę na was liczyć. Zawsze. Kocham”, napisał w zapowiedzi klipu Michał Wiśniewski.. Vivienne rozczuliła internautów wykonaniem utworu Nie straszne strachy. Większość osób odbiera bardzo pozytywnie tekst piosenki. Dziewczynka jest naturalna, prawdziwa, nieprzerysowana i wykonuje piosenkę, która jest adekwatna do jej wieku.

Teraz własny kawałek nagrał osiemnastoletni Xavier. Z tej okazji Michał Wiśniewski opublikował archiwalne fotografie chłopca, które opatrzył takim opisem: „Iść własną drogą — to staram się wpajać wszystkim dzieciakom. Po @etiwisniewska i @viviprywatne_ czas na @wisniv. Podobnie jak @etiwisniewska nie pozwolił sobie na żadną ingerencję, słuchał i wykorzystał z tego co mówiłem tylko to, co uznał za stosowne. No to gratki synu i powodzenia w wędrówce pod „Prąd”! Wredna ta branża, ale jak będziesz to robił dla siebie”, czytamy. 

Internauci są pod wrażeniem piosenki Xaviera Wisniewskiego: „Ładna piosenka Twój syn ma talent po was bardzo ładny głos ja czekam na jego nowe piosenki i kawałki rapu”, pisze jeden z nich. „Taki był malutki w jestem jaki jestem… Aj by się chciało czasami wrócić do tamtych lat. Xawier powodzenia!”, dodaje drugi.

Czy syn Michała Wiśniewskiego ma szansę na karierę na miarę taty? POsłuchajcie piosenki Xaviera i oceńcie sami.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.