Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał Szpak w ostatniej chwili odwołał swój występ w Opolu!

Wiemy, co wpłynęło na tę zaskakującą decyzję

Konrad Szczęsny 16 czerwca 2019 17:51
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Już dzisiaj Michał Szpak miał wystąpić na festiwalu w Opolu w ramach koncertu „Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI”. Niestety, wokalista w ostatniej chwili odwołał swój występ, ku wielkiemu rozczarowaniu fanów. Artysta miał jednak ku temu ważny powód.

Michał Szpak nie wystąpi w opolskim amfiteatrze

W ostatnich dniach Michał Szpak przebywał w Izraelu. Uczestniczył w paradzie równości w Tel Awiwie , uznawanej za jedną z najbardziej spektakularnych i organizowanych z największym rozmachem imprez tego typu na świecie. Niestety, po powrocie do Polski, być może z powodu przemęczenia, już wczoraj zdobywca 8. miejsca na Eurowizji 2016 nie czuł się najlepiej. Zagrał koncert w Podbiedziskach w Wielkopolsce, jednak nie wyszedł po nim do fanów, by rozdawać autografy i pozować do zdjęć, za co przeprosił.

„Dziękuję wam za dzisiejszy koncert. Sorry, że nie wyszedłem po występie, ale niezbyt dobrze się czuję. Pozdrawiam was z łóżka i trzymajcie za mnie kciuki, żebym wyzdrowiał szybko”, powiedział w nagraniu, które zamieścił na swoim profilu na InstaStories.

Niestety, jak donosi serwis Jastrząbpost, stan zdrowia Michała Szpaka nie poprawił się na tyle, by mógł wystąpić na festiwalu w Opolu. Musiał zatem w ostatniej chwili wycofać się z udziału w wydarzeniu. Odwołał także swój koncert w Strzegomiu, który miał mieć miejsce kilka godzin później.

Opole 2019: Edyta Górniak wystąpi na scenie

To nie jedyna taka sytuacja, kiedy względy zdrowotne decydują o odwołaniu występu na festiwalu. W piątek media obiegła sensacyjna informacja, którą później potwierdzili organizatorzy, że Edyta Górniak trafiła do szpitala z objawami zawału. Na szczęście szybka hospitalizacja i poświęcenie lekarzy sprawiły, że diwa mogła opuścić placówkę po tym, jak wykluczono najgorsze. 

Regenerowała się w hotelu, będąc pod stałą opieką fachowców, by móc wystąpić w trakcie niedzielnego koncertu i uczcić 25-lecie utworu To nie ja, z którym w 1994 roku zajęła znakomite drugie miejsce na Eurowizji 1994 w biało-czerwonych barwach.

Trzymamy kciuki, by także Michał Szpak jak najszybciej wrócił do pełni sił!  

Michał Szpak w sesji dla VIVY!, czerwiec 2017:

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak niestety nie wystąpi w trakcie dzisiejszego koncertu na festiwalu w Opolu:

NIEPUBLIKOWANE ZDJĘCIA, Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!