BOVSKA, nie używać ponownie
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Bovska zachwyca w nowym singlu! Artystka przygotowała dla słuchaczy muzyczną ucztę

„To piosenka o relacji z ogromną wewnętrzną siłą, która istnieje w każdej kobiecie”

Olga Figaszewska 27 października 2021 18:41
BOVSKA, nie używać ponownie
Fot. materiały prasowe
Nieszablonowa, utalentowana i obdarzona niezwykłą wrażliwością artystka. Bovska swoim koncie ma wiele nominacji, nagród i cztery wydane albumy. Występowała na najważniejszych festiwalach w kraju. Słuchacze są rozkochani w jej muzyce i głosie. Teraz Bovska przygotowała dla swoich fanów wyjątkową niespodziankę. W sieci pojawił się najnowszy singiel artystki pt. „Dzika”. O czym opowiada? Co mówi o nim wokalistka?

Bovska w nowym utworze. Posłuchaj nowego singla artystki

27 października w sieci pojawił się utwór „Dzika” . Jest swego rodzaju manifestem kobiety poszukującej swojej tożsamości i wewnętrznej akceptacji. Dotyka intymności jaką tworzymy sami ze sobą. Bovska odwołuje się do najskrytszych myśli kobiecego umysłu, a „Dzika” staje się odą do kobiecości. Dzika dziewczynka uosabia spontaniczność, instynkt, głębokie odczuwanie rzeczywistości. 
 
„Kim tak naprawdę jestem? Jaka jest moja prawdziwa natura? Czy potrafię być blisko siebie? Dzika dziewczynka uosabia tę część duszy i osobowości, która potrafi żyć pełną piersią, słuchać swojej intuicji i zna swoje potrzeby. Nie tłumi ich, idzie za głosem serca. „Dzika” to piosenka o relacji z ogromną wewnętrzną siłą, która istnieje w każdej kobiecie. Jest to utwór o tęsknocie za nią i wołaniu jej. Jest o spotkaniu z prawdą o sobie samej”, zwierza się Bovska. 
 
 
BOVSKA, nie używać ponownie
Fot. materiały prasowe
 
Za produkcję muzyczną singla odpowiada Archie Shevsky, który współpracował już m.in. z Natalią Szroeder czy Natalią Kukulską. Teledysk do „Dzikiej”  został zrealizowany w plenerach wulkanicznie pięknej i surowej Fuerteventury. Bovska jest także autorką scenariusza, którego koncepcję dopracowała z choreografką - Agą Konopką, a także reżyserką - Magdaleną Zielińską. Autorem zdjęć do teledysku jest Mateusz Kanownik.
 
Jak artystka wspomina czas pracy nad materiałem? „Pracowaliśmy nad tym teledyskiem w czwórkę, w bardzo kameralnej ekipie, mocno przeżywając wszystko to, co dzieje się w tej historii. Cieszę się, że te emocje udało się nam przenieść na ekran. Cała wyprawa była niezwykle intensywna i pozostanie niezapomnianą przygoda", opowiadała. 
 
Obok twórczości Bovskiej trudno przejść obojętnie. Sami posłuchajcie najnowszego singla artystki!  
 
 
 
 
BOVSKA, nie używać ponownie
Fot. Magdalena Zielińska/materiały prasowe
 

TAGI #muzyka

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.